Nie uruchamiają się programy

Witam. Od pewnego czasu nie uruchamiają mi się niektóre programy, zwłaszcza anty-wirusowe. Próbowałem ostatnio instalować Comodo i Kaspersky. Nie odpaliły. To samo OTL. Działa za to MBAM, Hijackthis, Combofix i Ashampoo, które coś tam usunęły, ale problem pozostał. Albo wkradł się jakiś złośliwy program, albo przez przypadek odinstalowałem jakiś plik odpowiedzialny za start części programów. Jeśli to drugie, to jak to przywrócić? Ważna sprawa, nie mogę też uruchomić neta (neostrada - piszę z kompa znajomej) i nie działa mysz. Mam trochę programów na kompie i wszystkie działają bez zarzutu (oprócz Metatrader- platforma do notowań giełdowych) i nic nie spowalnia oraz brak dziwnych zachowań. W razie czego mam logi z Hijack i Combo.

Spróbuj u zanjomej na komputerze pobrać na jakiś pendrajw USB czy chociażby kartę pamięci z aparatu program DrWeb Cure It ze stront DP. Potem spróbuj czy uda się u siebie go uruchomić, jeśli tak daj pełne skanowanie i czekaj, bo trwa to długo (bardzo długo).

Witam ponownie. DrWeb Cure działa, ale nic nim nie zrobię, bo nie da się zaktualizować bazy, gdyż nie działa mi net. DrWeb LCD spróbuję, ale będzie chyba problem z odpaleniem płytki. Nie działają wszelkie odmiany OTL, ale udało się zrobić log DDS. Wklejam więc jakby co.

http://wklej.to/pq1qL

P.S. Z góry dzięki za wszelką pomoc. Format to ostateczność, trzeba walczyć do końca. Liczę, że znajdę jakieś dobre rady na jednej z moich ulubionych stronek;)