Nie uwierzycie w to, a jednak. Wydajnośc

(Pacucman) #1

core 2 duo 1,86ghz (podobno najlepsze procesory)

x1950pro (wyjątkowo dobre w testach)

1GB ram (na dodatek 800mhz- super)

P5B-E (/cenzura/ jak mówią na stronach internetowych)

A ide w sobotę do serwisu bo ten komputer to jest fatalny. :shock: :shock: :shock:

1.Medieval total war się tnie bardzo, a przy 10 tysiącach jednostek to są 2 fps.

2.Call of Juarez- w trawie czasem dochodzi do 7 fps.

3.Call of Duty2 :shock: Tego to się nie spodziewałem!! W momencie kiedy grupa niemców szturmuje na budynek i jest dużo dymu 6fps, a to jest gra z 2005 roku! !!

Moja cierpliwośc się juz wyczerpała. Niewiem co jest w tym wielkim g złego?? Ide z tym do serwisu. Ciekawe co powiedzą bo plombę zdjąłem :lol:

A dodam lepszą rzecz!! Zmiana detali i rozdzielczości nie pomaga!! :o

(Piotr 007) #2

masz najnowsze kodeki, sterowniki od karty graficznej itp ??

a może przy starcie systemu masz 20 programów włączonych ??

To może powodować zacinanie się gier, to nie musi być wina sprzętu a złej konfiguracji

(Pacucman) #3

też tak myślę ale mam najnowsze sterowniki(...) Ogólnie to mam wszystko ok ale jak przychodzi do wydajności to jest kupa. A system mi się dłuugo uruchamia, ze 3 minuty. Zobaczę co powiedzą w serwisie :smiley:

Ale sie gościu zdziwi (powiedział że wszystkie nowe gry beda na tym chodziły)

(D@widoS) #4

A jaki masz system operacyjny??

(Moderator18) #5

Zrób test w 3Dmark 2001 lub nowszym i zobacz jaka jest wydajność. Tylko najpierw przed testem wyłącz wszystkie programy działające w tle.

(Piotr 007) #6

skorzystaj z prgramu CCleaner:

i zrób test 3Dmark`iem

MOŻE ZŁAPAŁEŚ JAKIŚ SYF Z NETU I TO ZAMULA CI GRY ??

(Grzesiek82) #7

a może zasilacz? jaki masz zasilacz?

(D@widoS) #8

a może wirus :twisted:

(Maciej654) #9

pewno to wirus mi tak samo zamulało przeskanowałem antivirem i wszystko jest ok :wink:

(Grzesiek82) #10

najpierw to weź przeskanuj go hijackiem i daj loga na forum, jakimś antysyfem typu spyboot, ad-aware i antyvirusem bo jak Ci udowodnią że to wina jakiegos syfu który złapałeś to zapłacisz z 50zł

(D@widoS) #11

i polecom Ci formata i za 90zł Ci go zrobią :roll:

(Alanek0) #12

Każdy może go sobie sam zrobić, bezpiecznie, wiesz co i jak zrobić. A w serwisie nie raz są głupki i oddadzą ci za 2-4 dni :slight_smile:

(Pacucman) #13

Są 2 możliwości:

1. Mam jakiegoś syfa. Poradzicie mi jakiś program do skanowania? Mam teraz nod32 ale on nic nie znalazł

2. Żle skonfigurowany bios. (chociaż próbowałem wieeele razy go dobrze skonfigurować. Jednym słowem prawie wszystko sprawdzałem w biosie)

System operacyjny mam windows xp proffesional, serwice pack 2

zasilacz mam chieftec 620watt

Jeśli chodzi o start systemu to niewiele mam włączonych programów (tylko te systemowe i sterowniki) Pozatym wydaje mi się że nawet jak bym miał "100" programów włączonych, to przecież jest dwurdzeniowy procek i x1950pro więc call of duty2 powinno śmigać, tymbardziej na najsłabszych parametrach (640*480, low detale itd)

Aha ci z komputronika nic nie wiedzą i piszą że przez maila to mi nie pomogą. Każdy ich mail wygląda tak: Zadzwoń do serwisu i przywież nam komputer (akurat opłaca się wiezć komp z warszawy do poznania lub płacić za przesyłkę)

A jeszcze mam taką wiadomosć: 3d mark 2006 ma wysokie punkty bo 4800 !!

(SeBoLaS) #14

A teraz jak zerwałeś plomby a mają odznaczone sobie że były założone to ci reklamacji nie uznają mój kumpel miał taka sytuację.Komputer się popsuł a wcześniej zerwał plomby poszedł do serwisu a oni powiedzieli mu dowidzenia,sam coś zepsułeś to dowidzenia,i musiał na własny koszt szykować kompa :mrgreen:

(Kkamlot) #15

ja jak zerwałem plomby bo chciałem sobie go w srodku wyczyscić a później mi sie coś skopało to jak dałem na gwarancje to nawet nie zauwazyli ze plomb nie ma a i tak mi kompa nie naprawili musiałem se sam radzić a kupowałem kompa w mediamarkt

(D@widoS) #16

No wiesz...

A skąd wiedziałeś że brudny jak miałeś plomby?? :shock:

Bo jak rurą od odkurzacza wyrwałeś tranzystory to się nie dziwie :stuck_out_tongue:

:x :x :x

Byś składał w normalnym sklepie to byś zaoszczędził pare stówek :wink:

(Kris7701) #17

a zinstaluj może najnowszy directx a co do antywira to sprubuj

bit defender standard

(Grzesiek82) #18

przeskanuj ad-aware http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=107&t=82

spy bootem http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=188&t=82

ewentualnie jeszcze avg http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=1805&t=82

daj log z hijacka na forum w dziale bezpieczeństwo logi z hijacka

a na sterownikach ati źle Ci chodzą gry? ja np na omedze miałem problemy a niby też stery były kompatybilne z r9600

(Pacucman) #19

Chodzą tak samo ale zainstaluje je od nowa. I wiecie , to jest bardzo dziwne, że miałem problem z gra medieval2 total war na sterowniku ati bo napisy były zamazane. Na sterowniku omega jest dobrze, ale niewiem czy też w wydajności. 3d mark 2006 "mówi" że omega jest lepsza.

Komputer skanowałem nod32 i kaspersky ale nic nie nalazły. Co do tego hijacka to niewiem jaki log mam wstawić na forum?

A ten komp potrafił czasem dać wydajność. Zwykle call of juarez się zacina ale czasami ma 40fps a w trawie 20. (oczywiście to mało jak na ten sprzęt ale to już lepiej niż 6fps)

(D@widoS) #20

i byłeś??

:x