Nie wczytuje mi strony innym działa

Witam mam problem z wejściem na stronę l2epilogue.eu Przez proxy bez problemu wchodzi innym normalnie także wchodzi beż żadnych problemów co może być przyczyną?

Co robiłem już:

-wyłączałem antywira, firerwalla

-czyściłem dns-y

-czyściłem cookies i wszystko inne w przeglądarce

-w host nie ma dodanej strony do blokowania

-restartowałem router

-sprawdzałem na google chrone, firefox i internet explorer

gher , po pierwsze to naucz się pisać z użyciem przecinków bo ciężko cię rozszyfrować o co ci chodzi (przez proxy ci działa a normalnie nie czy na odwrót??).

A co do twojego pytania to nie wpadłeś na to że może dostałeś bana na ip?

Z góry przepraszam, tak przez proxy mi wchodzi tylko nie mogę dużo rzeczy zrobić na stornie.

Kupiłem serwer www, domenę u innego operatora. Zmieniłem DNS-y , dodałem zaparkowaną domenę i problem tkwi, że tylko u mnie domena ta nie działa u innych nie ma żadnych problemów.

Kiedy zmieniałeś te DNS-y? Od jakiego operatora masz internet? Mi z Netii strona również nie działa. Jeżeli postawiłeś ją niedawno (np. do 48h) może to oznaczać, że twój dostawca internetu/DNS jeszcze nie zaktualizował adresu serwera.

Poczytaj o “propagacji DNS

Nom na pewno nie minęło jeszcze 48h, dostawce internetu jest lokalny Master

dzięki za link na pewno przeczytam sobie

Szkoda że od razu nie napisałeś że to twoja strona i że dopiero niedawno ją założyłeś, nie pisałbym o banie na ip (bo sam se jej byś celowo nie nałożył).

U mnie też ta strona działa bez problemu.

W kwestii propagacji domeny to tu możesz sprawdzić stan swojej domeny: http://www.whatsmydns.net/#A/l2epilogue.eu

Jak nie wchodzi ci jakaś strona to warto użyć wbudowanych w windowsa narzędzi ping i tracert (z menu start -> uruchom -> cmd, teraz wklepujesz ping twoja_domena lub tracert twoja_domena), ping pokaże ci czy i jaki adres strony daje twój dns oraz czy strona odpowiada na ping a tracert poinformuje cię jakie są kolejne skoki na trasie do tej strony i w przypadku problemów z połączeniem się z nią będziesz wiedział w którym miejscu pojawia się problem.