Nie wczytuje mi strony innym działa


(Jackrum87) #1

Witam mam problem z wejściem na stronę l2epilogue.eu Przez proxy bez problemu wchodzi innym normalnie także wchodzi beż żadnych problemów co może być przyczyną?

Co robiłem już:

-wyłączałem antywira, firerwalla

-czyściłem dns-y

-czyściłem cookies i wszystko inne w przeglądarce

-w host nie ma dodanej strony do blokowania

-restartowałem router

-sprawdzałem na google chrone, firefox i internet explorer


(scripter1) #2

gher , po pierwsze to naucz się pisać z użyciem przecinków bo ciężko cię rozszyfrować o co ci chodzi (przez proxy ci działa a normalnie nie czy na odwrót??).

A co do twojego pytania to nie wpadłeś na to że może dostałeś bana na ip?


(Jackrum87) #3

Z góry przepraszam, tak przez proxy mi wchodzi tylko nie mogę dużo rzeczy zrobić na stornie.

Kupiłem serwer www, domenę u innego operatora. Zmieniłem DNS-y , dodałem zaparkowaną domenę i problem tkwi, że tylko u mnie domena ta nie działa u innych nie ma żadnych problemów.


(Santer Pl+Dp) #4

Kiedy zmieniałeś te DNS-y? Od jakiego operatora masz internet? Mi z Netii strona również nie działa. Jeżeli postawiłeś ją niedawno (np. do 48h) może to oznaczać, że twój dostawca internetu/DNS jeszcze nie zaktualizował adresu serwera.

Poczytaj o "propagacji DNS"


(Jackrum87) #5

Nom na pewno nie minęło jeszcze 48h, dostawce internetu jest lokalny Master

dzięki za link na pewno przeczytam sobie


(scripter1) #6

Szkoda że od razu nie napisałeś że to twoja strona i że dopiero niedawno ją założyłeś, nie pisałbym o banie na ip (bo sam se jej byś celowo nie nałożył).

U mnie też ta strona działa bez problemu.

W kwestii propagacji domeny to tu możesz sprawdzić stan swojej domeny: http://www.whatsmydns.net/#A/l2epilogue.eu

Jak nie wchodzi ci jakaś strona to warto użyć wbudowanych w windowsa narzędzi ping i tracert (z menu start -> uruchom -> cmd, teraz wklepujesz ping twoja_domena lub tracert twoja_domena), ping pokaże ci czy i jaki adres strony daje twój dns oraz czy strona odpowiada na ping a tracert poinformuje cię jakie są kolejne skoki na trasie do tej strony i w przypadku problemów z połączeniem się z nią będziesz wiedział w którym miejscu pojawia się problem.