Nie widzę swoich plików w chmurze

Witam. Znów muszę prosić o pomoc.

Przyznam, że nie wiedziałem do którego działu taki wątek będzie pasować więc padło na offtop.

 

Chmura to Google Drive. Mam na nim parę małych plików. Sytuacja wygląda tak, że z poziomu przeglądarki (Chromium) nie widzę prawie połowy swoich plików. Foldery pozostały, ale wyglądają jak puste. Wiem, że owe pliki są nadal na dysku. Zajętość googlowego dysku jest taka sama jak przed zniknięciem plików. Poza tym wchodząc na Dysk z poziomu androidowej aplikacji są tam te pliki widoczne i można nimi normalnie zarządzać. Jest to parę plików docx, odt i jeden pdf.

 

Przyznam, że zgłupiałem :shock: . Do plików nie mam dostępu z poziomu pc, żeby się do nich dostać muszę przeglądać dysk za pomocą klienta mobilnego…

 

Czy na GDrive miał już ktoś podobny problem? Jak to rozwiązać? O co w ogóle chodzi?

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Hej,

Próbowałeś przeczyścić pliki tymczasowe?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czyściłem i po tym ‘uwidoczniło’ się parę ukrytych plików, ale wciąż nie wszystkie.

Wyczyściłem zawartość dysku i wrzuciłem pliki od nowa, zobaczę jak teraz to będzie wyglądać. Jednak dalej nie wiem co było przyczyną takiej sytuacji.

Hej,

Bardzo możliwe, że to jakiś bug przeglądarki. Próbowałeś zobaczyć ją na innej z przeglądarek - na przykład na IE bądź Firefoxie?

Pozdrawiam,

Dimatheus