Nie widzi grafiki :/ pomózcie

nie widzi mi grafiki powercolor radeon hd 3650 … dziala mi tylko zintegrowana wczesniej dzialalo i bylo podobnie ale jakos samo sie zrobilo ale teraz juz tak nie jest :frowning: nie wiem co mam zrobic

wyłączyłeś zintegrowaną w biosie?

Zintegrowana wyłączona w biosie? Sterowniki zainstalowane?

nie wiem za bardzo … bios mam awarda… mam plyte glowna GIGABYTE GA-M61PME-S2 AM2 NF6100 VGA BOX … grafika radeon powercolor hd 3650 512 mb 128 bit ddr2 …3 gb ramu… zasilacz 350 w … phenoma 9550 4x 2,2 i twardziel 500 gb nie oreientuje sie co to moze byc kumpel przychodzil do mnie wkladac grafike i tez nie dzialalo ja poszlem do niego z swoja grafika tez komputer sie mu nie wlaczal wlozyl swoja karte graficzna przez jakis czas bylo tak jak u mnie ale mu sie naprawilo samo jakos … jak wlaczam komputer i mam wlozona grafike to dluzej sie wlacza i pzelacza sie na zintegrowana grafike jak ja wyciagne to wlacza sie normalni znacznie szybciej oczywiscie tego radeona i nie wiem kombinuje czyszcze plyte glowno wszystko ogladam sprawdzam i nie moge dojsc co to jest … nawet te glupie plomby gwarancyjne pozrywalem … doradzcie mi co mam zrobic bardzo prosze a nie bylem na forum bo zgubilem haslo przepraszam i z gory dziekuje za opinie

a wlasnie instalowalem windowsa i mialem podlaczone dwa monitory i dzialal na poczatku ten z zintegrowanej pozniej wlaczylo sie na jakis czas na radeona a pozniej poszlem wrocilem i znowu bylo na starym aaaa i wczesniej jak jeszcze wszystko bylo chyba dobrze to monitor mi migal z barwy bialej jak jest normalnie w systemi do takiej delikatnie kremowej … sterowniki instalowalem … ati catalist nie widzi tez grafiki … a i jeszcze jedno przepraszam ze tak ciagle mowie “jeszcze jedno” jak bylo dobrze wyswietlalo mi rowno 3gb ramu teraz jak na zintegrowanej jade to wyswietla 2,93 gb ramu jak sadzicie co to moze byc

najpierw musisz sprawdzić w biosie czy zintegrowana jest wyłączona, jeśli jest włączona to ją wyłącz, a jeśli wyłączona to będziemy szukać problemu gdzie indziej

ale jak wylaczyc co tam moze pisac moze ze enable dsalbe to wiem ale co bedzie pisac ze co wlaczyc lub wylaczyc chipset czy co nie wiem …i jezeli wylacze i sie nie zrobi to jak ja spowrotem wlacze??

a tak przy okazji jak zrobic zeby sie wyswietlalo pod tym co napisalem parametry mojego komputera??

Wejdź w swój profil, następnie zakładka PROFIL i EDYTUJ PODPIS

Wracając do tematu aby wbudowana karta graficzna była wyłączona należy ustawić disabled.

Gdzie znajduję się ta opcja to już zależy od płyty głównej, zacząłbym szukać od “zakładki” Integrated Peripherals w biosie.

Jesli nadal będzie tak samo to aby przywrócić ustawienia standardowe należy wyczyścić CMOS albo zworką na płycie głównej albo co mają najnowsze płyty główne przyciskiem.

wylaczylem i nic mi to nie dalo :frowning: lipa jednym slowem nie odpala sie wcale obraz

juz mi nic nie pomozecie?? a tylko na was licze … komputer dziala ale dalej na zintegrowanej karcie patrzylem w menagerze urzadzen i wcale mi nie widzi wogole portu PCI-E wiec juz totalnie nie wiem o co chodzi :? blagam pomozcie bo plomby zerwalem a nie przyjma wtedy na gwarancje ![-o<