Nie widzi mi kamerki internetowej


(Wielkiwac Wielkiwac2) #1

Witam dzisiaj dostałem kamerkę internetową i mam taki problem. Gdy podłączam pod usb kamerke wykrywa nowy sprzęt. Zainstalowałem sterowniki na płycie która była w komplecie i nic. Kamerka jest jakiejś niemieckiej firmy "ekotem plus". Nie wiecie co może być powodem że nie widzi mi kamerki tylko nowy sprzęt ? Gdy włączam np. Skype pisze że nie wykryto kamery internetowej. Proszę o szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam


(Agatonster) #2

Oxygen ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(ybu) #3

1.Czy jest widoczna w oknie Mój komputer? (np. pod tytułem skanery i aparaty fotograficzne i tutaj ma być podany typ zainstalowanej kamery.)

  1. Jak instalowałeś sterowniki?

  2. instalując urządzenia podłączone do portu USB ,sterowniki i oprogramowanie muszą zostać zainstalowane przed podłączeniem urządzenia USB do komputera

  3. umieszczasz płytkę ze sterownikami w napędzie i rozpoczynasz instalację sterowników

  4. po zakończeniu instalacji podłączasz kamerkę (chyba,że zostaniesz o to wcześniej poproszony)


(stalesz) #4

Masz SP2,SP3 ?


(Wielkiwac Wielkiwac2) #5

Wszystko zrobiłem jak powinno być. Tylko jeden problem obraz jest strasznie nie wyraźny, rozmazany. Tak jak by obiektyw był by zamazany czy zakurzony a nie jest? Macie jakąś rade na zaostrzenie tego obrazu??