Nie wiem co mnie dopadlo

Zaczne od tego ze zdazylo mi sie wejsc na niegrzeczna strone w skutek czego zlapalem jakies paskudztwo. Polega ono na nekaniu mnie pop-upami. Glownie do tej strony --> http://www.searc-h.com/normal/yyy65.html. Przyposzam ze to nowy CWS jest. Niestety probowalem wszelkich znanych mi sposobow i nie dzialaly. Zaczalem od tradycyjnych: przeskanowania Ad-awarem najnowszym pozniej Serch & Destroy pozniej CWS Schrederem a takze Yahoo anti-spyem ktory przyczepil mi sie do imesha ale bledu nie wykryl podobnie jak poprzednie programy. Poza tym uzywam Opery w systemie XP Home Edition. Korzystam z broadbanda BT od Yahoo ktory zekomo mnie chroni przed zlymi programami. Uprzedzajac Wasze prosby wklejam tutaj loga zrobionego w trybie awaryjnym bez internetu:

Z gory dziekuje jesli ktos poswieci temu troche uwagi. Poza tym co charakterystyczne wszystkie te pop-upy maja te sama ikonke kolo adresu w ktory mnie kieruja - bialo-czarna szachownica. Pozdrawiam.

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte. Dodatkowo O15 może będzie stawiać opór więc ściągnij KillTrusted 0.7

  4. Skasować z dysku plik i folder, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

023 - Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz Command Service a potem recznie folder usuń.

Proszę o LOG z Silent Runners

Ale ja mam laptopa sony i te wpisy sa juz tam od poczatku jak z niego korzystalem. Jestes pewny ze mi nie narobi kaszany usuniecie tego?

Złączono Posta : 08.11.2005 (Wto) 19:12

Nie da sie usunac O20 ani O23 podobnie jak tego pliku ktory przy kazdym scanowaniu hijackthis ma inna nazwe. Jedynie co to usunalem ten folder ale nie pomoglo… Ciagle szajs