Nie wiem w co grać przez neta

Super gierka, ja też polecam. Co prawda 1 wrażenie niezbyt dobre… Ale pograsz 3 dni i Ci się spodoba. Przy okazji niezłą kasę można tam zarobić…

Ja gram około 2 miesięcy przez 1-2h dziennie i już zarobiłem około 150zł…

Bawisz się i jednocześnie zarabiasz :smiley:

A jak myślisz. Jak się wpisze gry online to są tylko małe gierki co odrazu się ładują a mi chodzi raczej o coś do gry z wieloma osobami jedncześnie. Takie jak np. Wolfenstein, American army a nie tylko wojenne każdy rodzaj byle fajne.

:slight_smile:

No może jakby mi płacili to bym w to ^ grał. :stuck_out_tongue:

Mozesz jeszcze próbować grać w GTA San Andreas przez internet, są do tego specjalne serwery.

Mam komputer: 2.00Ghz procesor, 248MB Ram, Internet 130kB/s

A Wolfenstein się tnie i często mam lagi.

Czy to że, mój komp to LAPTOP ma na to wpływ?

Na laptopie ( 2.00Ghz procesor, 248MB Ram) NFS Undeground 2 chodzi 4 razy wolniej niż powinien a na stacjonarnym (800Mhz, 248MB Ram) Prawie normalnie.

Czy to, że mój komp to laptop ma na to wpływ?

Mało ramu zapewne

Słaba grafika pewnie.

Mógłbyś to jeszcze raz napisać tak z w kilku zdaniach np. :slight_smile:

Ups źle napisałem zdanie mam 2 kompy 1 znich to Laptop jego parametry to: (2.00Ghz procesor, 248MB Ram)

A Stacjonarny ma: (800Mhz, 248MB Ram)

Widać że Laptop ma lepsze parametry mimo to Stacjonarny lepiej się spisuje jeśli chodzi o gry.

Czy to że, mój komp to LAPTOP ma na to wpływ?

http://www.instalki.pl/gry/download/mmorpg/

tu poszukaj czegoś co cię interesuje :wink:

A ja z darmowych polecam:

Mnie wciągnęła ostatnio Polska gra RPG - Blood Wars. Fabuła gry dzieje się w postapokaliptycznym świecie, gdzie po III Wojnie Światowej pozostało jedynie kilka skupisk ludzkich - miast powstałych z pomocą wampirów.

Gra jest w pełni darmowa. Wciąga, ale za razem żeby do czegoś w niej dojść wystarczy tylko ok. godzinka dziennie.

Link do strony głównej gry, oraz rejestracji:

Blood Wars

Polecam MU online, gralem ze 3 lata na roznych prywatnych serwerach (za free ofcourse) i fajnie bylo :slight_smile:

Raz gralem w Ogame. Koszmar, flota mi sie snila po nocy, wrrr :evil:

POLECAM TYLKO JEDNĄ, JEDYNĄ GRĘ !!

COUNTER-STRIKE 1.6.

(radzę kupić steam, ale możesz też grać w niego za darmo na non steam)

americas army albo warrock obie sa fajne :mrgreen: