Nie włączajcy się czytnik Kart SD po odinstalowaniu Alcohola

(Askaj1981) #1

Witam, mam pytanko do ogarniętych w sprawach PC

Jakiś czas temu zainstalowałem sobie program Alcohol to wirtualnego dysku.

Jak mi już nie był potrzeby to go chciałem odinstalować wraz z usunięciem wyskoczyła mi informacja że coś tam to zaszkodzi jak to odinstaluje, olałem to i klik odinstaluj.

Komputer normalnie działa tylko nie działa czytnik kart dokładnie PCMCIA jak go włączam to działa jak wyłączę komputer to nie i znowu muszę wejść w Device Manager i włączyć. Ale to jeszcze nie wszystko bo ten sam problem dotyczy Netwoek adapters.

Czy da się to jakość naprawić z płytki XP lub eRecovery??? Proszę o POMOC bo to jest irytujące że za każdym razem musze to włączać.

(Danielm86) #2

Poprostu odinstaluj te urządzenia. Daj prawym myszy>odinstaluj. System na nowo odnajdzie sterownik

(Askaj1981) #3

Tak po prostu odinsalować ?

I co dalej ? jak to sam system znajdzie te sterowniki nie kumam. Rozwiń jak możesz.

(voyvod) #4

Przy uruchomieniu system sam znajdzie urządzenie i je automatycznie zainstaluje.

Miałem podobny problem,po odinstalowaniu Alcohol'a zniknął mi napęd optyczny.

(Agatonster) #5

okobogee ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Askaj1981) #6

Czyli panowie i panie mam wejść w Control Panel wybrać system następnie w hardware, device manager i w to co sie nie włącza kliknąć unistal.

Wyłączyć kompa i następnie włączyć tak ? i mówicie że będzie ok. Mam XP po angielsku wieć tak szczegółowo sie pytam was. TAK ma być

(voyvod) #7

Dokładnie tak ma być.

(Askaj1981) #8

WItam, no zrobiłem tak jak mowiliście, ale no nie stety nadal jak kompa wyłączę to nie pamięta aby to odpalić i znowu muszę wejść w Control Panel wybrać system następnie w hardware, device manager i w to co sie nie włącza kliknąć enable. Panowie co jest grane ?

Może wie ktoś jak to naprawić? Prosze o pomoc.

-- Dodane 23.05.2010 (N) 14:58 --

A może płytkę z xp zarzucić, jak myślicie? Pomoże :expressionless:

-- Dodane 24.05.2010 (Pn) 12:43 --

Halo jest ktos kto może wie cosik na ten temat.

-- Dodane 25.05.2010 (Wt) 10:21 --

HALO czy jest ktoś na tym forum??