Nie włączajcy się czytnik Kart SD po odinstalowaniu Alcohola

Witam, mam pytanko do ogarniętych w sprawach PC

Jakiś czas temu zainstalowałem sobie program Alcohol to wirtualnego dysku.

Jak mi już nie był potrzeby to go chciałem odinstalować wraz z usunięciem wyskoczyła mi informacja że coś tam to zaszkodzi jak to odinstaluje, olałem to i klik odinstaluj.

Komputer normalnie działa tylko nie działa czytnik kart dokładnie PCMCIA jak go włączam to działa jak wyłączę komputer to nie i znowu muszę wejść w Device Manager i włączyć. Ale to jeszcze nie wszystko bo ten sam problem dotyczy Netwoek adapters.

Czy da się to jakość naprawić z płytki XP lub eRecovery??? Proszę o POMOC bo to jest irytujące że za każdym razem musze to włączać.

Poprostu odinstaluj te urządzenia. Daj prawym myszy>odinstaluj. System na nowo odnajdzie sterownik

Tak po prostu odinsalować ?

I co dalej ? jak to sam system znajdzie te sterowniki nie kumam. Rozwiń jak możesz.

Przy uruchomieniu system sam znajdzie urządzenie i je automatycznie zainstaluje.

Miałem podobny problem,po odinstalowaniu Alcohol’a zniknął mi napęd optyczny.

okobogee ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Czyli panowie i panie mam wejść w Control Panel wybrać system następnie w hardware, device manager i w to co sie nie włącza kliknąć unistal.

Wyłączyć kompa i następnie włączyć tak ? i mówicie że będzie ok. Mam XP po angielsku wieć tak szczegółowo sie pytam was. TAK ma być

Dokładnie tak ma być.

WItam, no zrobiłem tak jak mowiliście, ale no nie stety nadal jak kompa wyłączę to nie pamięta aby to odpalić i znowu muszę wejść w Control Panel wybrać system następnie w hardware, device manager i w to co sie nie włącza kliknąć enable. Panowie co jest grane ?

Może wie ktoś jak to naprawić? Prosze o pomoc.

Dodane 23.05.2010 (N) 14:58

A może płytkę z xp zarzucić, jak myślicie? Pomoże :expressionless:

Dodane 24.05.2010 (Pn) 12:43

Halo jest ktos kto może wie cosik na ten temat.

Dodane 25.05.2010 (Wt) 10:21

HALO czy jest ktoś na tym forum??