Nie własciwe wysyłanie maili

Wysyłam maile i załączam pliki worda a dostarczane to jest jako jakieś krzaki :frowning:

Log ogólnie czysty.

Jeśli nie masz już Yahoo! Toolbar to ciachnij:

Skonkretyzuj problem z Wordem.

Zrób skan http://www.ewido.net/en/ i pokaż raport oraz log z SilentRunners.

Co masz konkretnie na myśli, nikt nie jest wróżką, opisz konkretnie problem inaczej nik ci nie pomoże :?

konkretnie chodzi o to ze domumenty w załaczniku docierają jako kilku bajtowe, z jakimis krzakami nie do odczytu, dzieje sie tak ze wszystkich skrzynek prócz gmaila

załanczam skan z ewido zaraz dołącze z silent runera

Możesz użyć ATF Cleaner’a i przeczyścić prywatne dane dotyczące Firefoxa.

W jakim formacie zapisujesz dokument w Wordzie, który wysyłasz?

Którą wersję posiadasz?

Jaką wersję językową Windows posiadasz?

Może poczytaj TO i TO

zaraz odpowiem na powyższe pytania jednakże mam najpierw pytanko bo klikam dwa razy na silent runera a on mi sie otwiera w notatniku jak mam go odpalic?

O problemach z silentem poczytaj TUTAJ.

dokument zapisuje w doc.

posiadam office 2003,

wersja polska

ale ja bym sie tu nie doszukiwał problemu, ponieważ wcześniej było dobrze ale ten problem mam od 2 tygodni tak rach ciach więc myślę ,że coś złapałem

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 17:49

oki wklejam loga z silent runera proszę o sprawdzene tego fachowym okiem

Log czysty.

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile:

skąd wiedziałas że jestem andrzejek? czy my sie znamy?

a tak pozatymm to mam rozumieć, że nikt nie znalazł niczego podejżango w moich logach?

Zrób to, co napisała Joan - jest tylko jeden pusty wpis w rejestrze, który zniknie po zastosowaniu porad Joan :slight_smile:

A skąd wiesz, że to do Ciebie? :stuck_out_tongue:

no to mam tak robić jak kazała Joen czy nie zresztą i tak już tak zrobiłem więc nie wiem po co się pytam, chodzi o to czy ktoś zauważył coś podejrzanego w moich logach

ps. No w sumie dużo jest Andrzejów:)

Wszystko już jest ok.

Ale jest pewien jedyny w swoim rodzaju Andrzej, Którego bardzo lubię, podziwiam i pozdrawiam, a on sam wie że o Nim mowa :slight_smile:

aha no jeżeli nie widzicie nic podejżanego to sie cieszę i dziekuje za pomoc

każdy andrzej jest wyjątkowy :wink:

pozdrawiam