Nie wykryto żadnego urzadzenia HP?

Chcąc uruchomić skanowanie weszłam w opcje: Centrum obsługi HP. Pokazała sie informacj : Nie wykryto żadnego urzadzenia HP. Jak sprawdzić co jest nie tak? :o :o :o

A co to ma do rzeczy?? !!

Być może błąd w oprogramowaniu albo coś z kablem.

Jeżeli nie kabel to spróbuj ( zakładam że masz Microsoft Office ) wejść w StartProgramyMicrosoft Office Narzędzia Microsoft Office Microsoft Office Document Scanning Tym narzędziem powinieneś zeskanować dokument. Spróbuj też ściągnąć soft do skanera ze strony hp.

Pozdr.

Start>Programy>Microsoft Office> Narzędzia Microsoft Office> Microsoft Office Document Scanning

Niesztety nie ma u mnie tego.

W takim razie wejdź do Microsoft Word> Wstaw> Obraz>Ze skanera lub aparatu fotograficznego W przypadku pojawienia się informacji że nie wykryto skanera, należało sprawdzić jeszcze raz połączenie skanera z komputerem, a potem jeśli wszystko OK, a nadal nie działa należy zadzwonić na infolinię HP

Wszystko zrobiłam tak jak napisałeś. Pojawiła sie informacja: Scanner link failed!

Spróbuj cofnąć system do dnia przed tym zdarzeniem lub odinstaluj oprogramowanie i zainstaluj je jeszcze raz.

Chciałam tak zrobić ale boję się,że nie będe mogła na nowo zainstalować. ja wtych sprawach jestem ciemna. Chciałam kiedys zainstalowac jakis program z płyty i nie wiem jak uruchomic instalacje po włożeniu płyty. :oops: :oops:

Skontaktuj się z pomocą HP - numer infolini i adresy e-mail na http://welcome.hp.com/country/pl/pl/contact_us.html