Nie wykrywa, Adobe Flash Player. Uaktualnienie

Byłem tak podniecony tym faktem, że w końcu mi to na Operze chodzi, że zapomniałem o IE [w sumie zapomniałem o nim już dawno:)].

Opis dałem w 100% prawdziwy, Ty bardzo dobrze zrozumiałeś.

Na IE mi nadal nie chodzi. W sumie teraz się zastanawiam dlaczego w ogóle samo się poprzestawiało.

Może przeglądarki zrobiły same aktualizację na nowsze wersje i stąd te nieporozumienie?

Co do I Explorera to #-o nie za wiele wiem o obsłudze tego softu :slight_smile: Ale wydaję mi się że może chodzić o ActiveX czyli Narzędzia > Opcje internetowe > Zabezpieczenia .Sprawdź może czy dla każdej strefy masz ustawione “Włącz” dla “Uruchomiania formantów ActiveX i dodatków plug-in” . Może trzeba przywrócić domyślne ustawienia dla stref :?:

Witam, mam identyczny problem jak autor. Mimo, ze zainstalowalem najnowsza wersje, czyli 10, to w mozilli jak i IE pisze, ze posiadam adobe 9. Zainstalowalem teraz google chrome zeby sprawdzic czy dziala i tam pisze, ze mam adobe 10, jednak gdy chce odtworzyc filmik na YT jest tylko dzwiek, a obraz jest czarny i np. jak cos wlacze prawym przyciskiem myszy to to juz zostaje na tym czarnym ekranie, mimo, ze juz to wylaczylem. Co to moze byc?

Jak to zrobic na Mozilli/Google Chrome?