Nie wykrywa karty graficznej

Witam, mam podobny problem chodzi oto że nie wykrywam mi karty graficznej (reszta chodzi normalnie). Robiłem to co napisał fokus (docisnąłem karate graficzną), ale nie przyniosło to efektów. Problem pojawił się po tym jak zrobiłem aktualizacje systemu (mam XP). Próbowałem wgrać nowe stery, ale się nie da :(. Co robić?

screen5ho.th.jpg

[edit]

Zapomniałem dodać ze mam GF MX 440se

Jak masz możliwość to idz ze swoją kartą do kumpla i zobacz czy sie dzieje to samo co uciebie wtedy bedziesz pewien że to karta a jak nie karta to trzeba bedzie szukać problem gdzie indziej.

Wydzielono z innego tematu

a pr u bowałes odinstalować wszystko od karty i wyćiągnąć ją z kompa i zainstalować ją od początku???

Nie napisałeś co dokładnie oznacza aktualizacja. Ale może to być spowodowane że w windowsie albo sam albo nie wiem czemu została wyłączona usługa wykrywania urządzeń Plug&Play.

usun calkowicie stery od karty zupelnie nic nie ma po nich pozostac…

ale zainstaluj te stery co dostales razem z karta

Nie próbowałem, nie wiem jak od instalować stery od karty (jestem lamerem- to wiem). Czy ktoś mógłby mi napisać krok po kroku jak to zrobić? To wydarzyło się po tym ja robiłem aktualizacje z płyty Windows.

screen9su.th.jpg

scren4wu.th.jpg

blad3up.jpg

Przed chwilą od instalowałem stery od karty, wyjąłem ją przedmuchałem, zainstalowałem od nowa i nic, lipa Coś czuje, że tu pomoże tylko format C:\ ale ja nie chce tego rrobić, bomam filmy z kamery nagrane…

Weź pod uwagę uszkodzenie karty :!: Idź do serwisu lub do znajomych

Dlaczego miałaby być uszkodzona? Przecież nic z nią nie robiłem… Tyle co zaktualizowałem system. Na wszelki wypadek pójdę do kumpla i to sprawdzimy, ale wątpię.