Nie wykrywa Karty sieciowej w XP

Witam niedawno przyszedl z serwisu laptop mojego brata Acer Aspire 5101, zainstalowalem windowsa wchodze w menadrzer urzadzen ale nie ma karty sieciowe … hmmm plytki od acera nie mialem przy sobie wiec sciagnole sterowniki stad http://support.acer-euro.com/drivers/no … _5100.html zainstalowalem wszystki i nadal brak … podpinam neta … nie wyskakuje okienko ze kabel sieciowy zostal podlaczony … wiec sciagam sterwonki dla modemu ( Webstar epc2100 ) stad http://www.scientificatlanta.com/produc … rivers.htm udalo mi sie tylko zainstalowac do polowy tylko

802.11b Wireless LAN … instaluje je i dochodzi do momentu gdzie musze wpiac kabel od neta wpinam i nic ;/ ;/ musze klikanc cancel … juz nie wiem co mam robic zainstalowalem chyba wszystko jesli chodzi o sterowniki … nie wiem gdzie tkwi blad prosze o porade PLZ

to może w biosie wyłaczona

modem telefoniczny więc to nie karta sieciowa

to Wlan bezprzewodowy to też nie sieciówka kablowa

w biosie jest wlaczona , kurcze nie wiem co jest grane… poczekam moze sie ktos jeszcze wypowie i cos doradzi .

Po tych poprzednich postach widać, że nie istalujesz tego co trzeba, może jeszcze poprostu nie zainstalowałeś karty?? Chociaż karty sieciowe powiny i tak śmigać na sterach z XP. Postaraj się załatwić oryginalną płytkę, albo jej kopię do laptopa i z nią spróbować.

Chociaż jeżeli komp wcale nie wykrywa sprzętu, a karta jest BIOSIE załączona to może poprostu jej awaria.

bylem wlasnie u kolegi ma model wyzej laptopa zainstalowalem windowsa i z ciekawosci zobaczylem czy u niego wykrywa karte sieciowa w menadrzeze urzadzen i wykrywa wszystko ladnie … czyli cos z karta tylko co … do serwisu nie chce wysylac po raz 3 w ciagu 1.5 miesiaca dobrze ze mam stacionarny to moge tu dzialac ;/;/

jeżeli karta sieciowa jest załączona w biosie i jest sprawna i nie ma do niej zainstalowanych sterowników to w menadrzer urządzeń powinien “świecić” żółty pytajnik . Jak go nie ma to znaczy że karty nie załączona ewentualnie uszkodzona

moze byc tak ze karta jest nie załaczona ? ale w biosie mam wlaczona … wymieniali mi plyte głowna w serwisie wiec moze cos nie dopieli …