Nie wykrywa karty sieciowej!

Zrobilem sobie reinstlka systemu i wtedy patrze nie wizdii mi karty sieciowej !!

-inne uyrzadzenia typu mostek PCI

-kontroler magistrali zaradzania systemem

-kontrolelr uniwersalnej magistrali szeregowej (USB) ( te setry mam to te olac)

PCI Device

PCI Device

nie pomylilem sie, jest 2 razy

Zainstaluj se stery do płyty głównej. co do pci device to masz jakieś urządzenia pci w kompie???

Jeżeli to nie kwestia sterowników to może pomoże przepięcie na inny slot PCI, ja tak miałem, słaba płyta główna i nie łapała na 1 PCI, a na drugim tak.

Sieciowka jest zintegrowana, a stery do plyty mam jedne tylko - przedtem na nich siedzialo teraz juz nie.

A co do PCI to mam cos na PCI w kompie…tzn mam PCI ale karty ktora sa “wkladane” to mam chyba tylko grafe…dzwiek i sieciowka zintegrowana…

Twoja sieciówka to będzie to:

inne urzadzenia typu mostek PCI

Wczoraj zachciało mi się aktualizacji karty sieciowej (zintegrowanej) i szlag trafił sterowniki. Przez pięć godzin dosłownie stawałem na głowie, by wyłączyć to urządzenie i zainstalować starsze stery. Niestety, przy każdej próbie komputer się restartował. W końcu jakąś kombinacją, udało mi się wgrać oprogramowanie nForce na odinstalowaną sieciówkę i właśnie tak mi ją wykryło w systemie. Moja płyta jest oparta na chipsecie NVidii, więc pobrałem stery bezpośrednio ze strony nvidia.pl Ale miałem hardocre od trzeciej do ósmej rano… Do dziś mnie jeszcze telepie.

koles jestes normalnie zajebisty dokladnie ten sam problem mialem ale na to nie wpadle dzieki ogromne =D>