Nie wykrywa karty sieciowej!

(system) #1

Zrobilem sobie reinstlka systemu i wtedy patrze nie wizdii mi karty sieciowej !!

-inne uyrzadzenia typu mostek PCI

-kontroler magistrali zaradzania systemem

-kontrolelr uniwersalnej magistrali szeregowej (USB) ( te setry mam to te olac)

PCI Device

PCI Device

nie pomylilem sie, jest 2 razy

(Darth ReX) #2

Zainstaluj se stery do płyty głównej. co do pci device to masz jakieś urządzenia pci w kompie???

(Sawyer47) #3

Jeżeli to nie kwestia sterowników to może pomoże przepięcie na inny slot PCI, ja tak miałem, słaba płyta główna i nie łapała na 1 PCI, a na drugim tak.

(system) #4

Sieciowka jest zintegrowana, a stery do plyty mam jedne tylko - przedtem na nich siedzialo teraz juz nie.

(system) #5

A co do PCI to mam cos na PCI w kompie...tzn mam PCI ale karty ktora sa "wkladane" to mam chyba tylko grafe..dzwiek i sieciowka zintegrowana...

(Kornel T) #6

Twoja sieciówka to będzie to:

inne urzadzenia typu mostek PCI

Wczoraj zachciało mi się aktualizacji karty sieciowej (zintegrowanej) i szlag trafił sterowniki. Przez pięć godzin dosłownie stawałem na głowie, by wyłączyć to urządzenie i zainstalować starsze stery. Niestety, przy każdej próbie komputer się restartował. W końcu jakąś kombinacją, udało mi się wgrać oprogramowanie nForce na odinstalowaną sieciówkę i właśnie tak mi ją wykryło w systemie. Moja płyta jest oparta na chipsecie NVidii, więc pobrałem stery bezpośrednio ze strony nvidia.pl Ale miałem hardocre od trzeciej do ósmej rano... Do dziś mnie jeszcze telepie.

(Dniewola) #7

koles jestes normalnie zajebisty dokladnie ten sam problem mialem ale na to nie wpadle dzieki ogromne =D>