Nie wykrywa karty sieciowej :((

Witam

Posiadam płyte glowna MSI ms-6566e i problem w tym ze nie chce mi wykryc karty sieciowej.

Gdy zmieniam miejsce karty sieciowej na inne PCI to nie chce mi wejsc do systemu tz po bootowaniu zostaje czarny ekran i kusor muszki.

Gdy znów zmienie na inne PCI to mi go nie wykrywa , system operacyjny to windows xp sp2 bardzo prosze o pomoc

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Karta napewno jest sprawna?? Zintegrowana jak jest to wyłączona w BIOSie??

Zintegrowanej nie ma niestety natomiast czy karta jest sprawna too wlasnie sie zastanawiam nad tym bo jak jej nie ma to system dziala normalnie aa jezeli ja wloze to system dziala wolno zalezy do jakiego PCI wloze bo na jednym PCI jej nie wykrywa a jak wloze do innego to tak jak mowie system wolno chodzi.

Mam inną karte sieciową ale niewiem jak bedzie z adresami ip ponieważ wykrywane sa automatycznie czy wie ktos jak to zrobić bym mogl zrobic czy karta sama wyszuka sobie adresy ??

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Włóż tą inną karte i zobacz czy komp będize stabilny.

Na 100% uwalona sieciówka, wymień na inną i będzie działać, co do adresów ip to jeśli są przydzielane przez DHCP to same się ustawią prawidłowo, napisz od jakiego dostawcy masz net i czy masz jakiś router w sieci.