Nie wykrywa nowego urzadzenia - mp3

Siema

Chcialem podłaczyc do komputera nowy sprzet - dokladnie otwarzacz mp3 i zgrac muze na niego.

Jednak kompter niewidzi tego sprzetu.Wiecie moze o co kaman ?

Hey !!

System operacyjny - XP

Mp3 - VIVA

Niema zadnej plyty Cd ze sterownikami,

powiem wiecej wczoraj u kumpla ten mp3 kompeter wykrył bez problemu ale ten kumpel mial system 2000. :!: Czyzby na XP -eku niewykrywało ?

Na innym porcie MP3 działa?

Inne urządzenia na USB działają?

Oczywiście że xp wykrywa sprzęt bo sam mam mp3 dołączone są do niego sterowniki ale były nie potrzebne bo windows sam wykrył.Pozdro :mrgreen:

Hey !!

McDracullo

Na innych portach tez niedziala

Tak np kamerka internetowa dziala.

Dimatheus

Nic nieslychac gdy podłaczam mp3.

Moze trzeba jakies sterowniki wgrac - jesli macie jakies linki do sterownikow do mp3(VIVA) to prosil bym o podanie.

OKI !!

A czy coś więcej możesz powiedzieć o nazwie i typie tego odtwarzacza mp3 ??

Zróbmy mały test. Wejdź do Panel Sterowania - System - zakładka Sprzęt - Menadżer Urządzeń. Teraz podłącz odtwarzacz i zobacz, czy pojawi się żółty pytajnik w menadżerze u samej góry. Może się też pojawić nazwa Twojego odtwarzacza w grupie Kontrolery Uniwersalnej Magistrali Szeregowej. Tak też sprawdź… Jeśli nie, kliknij na którekolwiek urządzenie i wybierz przycisk Skanuj w poszukiwaniu nowego sprzętu. Wspomniany proces przeprowadź dla wszystkich portów USB i wróć z wynikami…

Powodzenia

Dimatheus

O to ten mp3:

odtwarzacz_mp3_wiwa_ukos.jpg

Skanowalismy wszytskie porty USB i nic nie wykryło.

Wejdź do Panel Sterowania -> System -> zakładka Sprzęt -> Menadżer Urządzeń -> zarządzanie dyskami i zmień literę dla tego dysku. Zakładam że windows go zainstalował

SerGio

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.posty.JNJN

Czy używasz przedłużki USB? Bo ja przez głupi kabel USB nie mogłem zgrac sobie mp3. Spróbuj bezpośrednio podpiąć mp3 do komputera bez jakichkolwiek kabli, jęśli w ogóle je uzywałeś.