Nie wykrywa partycji:/

(Andr W) #1

Witam!!

Mam problem dotyczący dysku twardego, a więc mam 2 dyski podłączone (WD 160GB i 80GB), 160tka działa ponieważ jest ustwiona na master i wszystko ok jest, a 80 ustawiona jest na slave i nie chce wykryc 1 z 2 partycji co mam ustawione na 80-tce. Wykrywa tylko partycje systemową , a tej drugiej juz nie. Co mam zrobić, Pomóżcie bo mam ważne pliki na tej partycji!!

(JNJN) #2

Czyli na dysku 80 masz dwie partycje i jedna jest niewidoczna - jaki podaje system komunikat.

(Ferdek31) #3

a jak wielka jest ta niewidoczna partycja i w jakim systemie plików sformatowana? Dzieje się to od początku po założeniu i sformatowaniu czy od jakiegoś czasu?

(Qwas7) #4

po jakim formatowaniu? nie ma nic o takowym - andr_w ma tam ważne dane, więc partycja nie jest świeżo po formacie.. sytstem plików zapewne NTFS, ale poczekajmy..

Złączono Posta : 24.08.2006 (Czw) 9:13

nie musi podawać żadnego - po prostu nie widzi jej w przeglądarce

(Ferdek31) #5

chodzi mi o formatowanie na początku zaraz po założeniu partycji i kiedy problem się pojawił

(Andr W) #6

Ok juz wszytsko działa :smiley: Odpiołem wszystkie kable i jeszcze raz podpiołem i teraz działa. Widocznie cos nie przylegało albo coś :slight_smile: Dzięki za próby pomocy mi :mrgreen: Temat można zamknać !!