Nie wykrywa połączenia USB - mp3 muvo tx fm

Witam

Mam problem, zakupiłem suobie używany ale podobno sprawny - prawie nowy odtwarzacz mp3 muvo tx fm 512 mb.

System na którym próbują odpalić (mam dostęp): windows 7 i windows vista.

Sprawa wygląda tak, ze odtwarzacz działa, wszystko wydaje się OK. Ale gdy podłączam żeby coś zgrać na mp3 to w ogóle nie wykrywa mi połączenia USB - nic się nie wyswietla, że czegoś szuka itp… W moim komputerze oczywiście też nic nie widnieje, w menazdzer urzadzen tez nic nie widac, czyli tak jakbym nic nie podłączył.

Jednak w momencie podłączenia na wyswietlaczu mp3 wyswietla się ten obrazek z połączeniem.

Próbowałem w kazdym gniezdzie USB komputera, oraz na drugim kompie z windows vista - nigdzie nie idzie tego odpalic.

Próbowałem ściągnąć sterowniki ze strony creative: http://support.creative.com/Products/Pr … P3+Players

Na windows 7 nie widze tam w ogole wsparcia, na viste cos tam jest ale przy probuje zainstalowania np. teja aplikacji: MuVo_PCApp32_US_6_00_04.exe

wywalia: setup is unable to detect a supported product on your system. Click the Retry button to re-detect your device and continue the installation.

USB nie łapie więc nie moze wykryc urządzenia(?).

Dodam, ze miałem inne mp3 muvo i wszystkie od razu bez specjalnych sterownikow mi sie odpalaly.

Sprzedawca odpisał, że moze sa potrzebne sterowniki, i ze u niego na jednym kompie wykrywał a na innym tez nie - ale czy to normalne?

Bardzo prosze o pomoc