Nie wykrywa portu USB

Otóż mam taki problem. Wczoraj wprowadziłem komputer w stan wstrzymania-zamknąłem klapkę (laptop). Następnie przy zamkniętym komputerze podłączyłem swojego Ipod Touch. Dobra, nie ładuje. Myślę sobie, otworzę komputer zaloguje się niech wykryje Ipoda, może zacznie ładować. Zalogowałem się, ale nic, wtedy jeszcze się tym nie przejmowałem, odłączyłem Ipoda. Następnego dnia tj. dzisiaj nie działają mi 2 z 3 portów USB, te obok siebie, do których podłączyłem Ipoda.

Nie wiem, czy to przez Ipoda, czy to problem Software, czy Hardware, ale proszę o pomoc w odnalezieniu rozwiązania problemu!

System: Vista Home premium

Sprzęt: TOSHIBA satellite L300

Dodatki: Service Pack 2

Link do mojej stronki, gdzie wrzuciłem plik HTML z szybkiego raportu o USB z Everesta, zwróćcie uwagę na dole na Debug-Unknow, pisze tam coś o porcie USB:

www.problem.hostsms.pl

Mam nadzieję, że pomożecie mi w rozwiązaniu mojego problemu, bo jak wiecie trudno jest żyć z 1 portem USB :stuck_out_tongue:

Ja bym odpalił jakąś dystrybucje linux w wersji LiveCD aby sprawdzić czy porty USB działają prawidłowo na innym systemie.

Kup HUB/rozgałężnik /,będziesz miał porty na zapas.

A nie da się Czegoś prostszego jakiegoś programu? Ja się nie pytałem co kupić, tylko jak naprawić :stuck_out_tongue:

Weź przetestuj na jakimś systemie w wersji LiveCD, możesz kombinować, np usunać sterowniki kontrolera USB, zrestartować kompa i zainstalować je ponownie, nie wiem czy to pomoże.

Miałem podobnie, uszkodzone zostały porty… Jakim sposobem - nie mam pojęcia… Właśnie jestem w trakcie naprawy gwarancyjnej - niestety nie podlega to do warunków bezpłatnej wymiany…

viewtopic.php?f=19&t=419716 @DeckTone-czy coś ci o tym wątku wiadomo? :x .

Nie skądże. Jasne, że tak, tamten się zestarzał, nie da się go usunąć

A ty lepiej skup się na pomocy