Nie wyłącza sie komputer

(mb2707) #1

Mam jakiś dziwny problem bo gdy chce wyłączyć kompa przez start / wyłącz komuter / wyłącz on sie tylko resetuje i nie chce się wyłączyć, a jeszcze przed możliwością wejścia do biosu na 1 sekunde pojawia się coś na niebieskim tle tz. jakieś napisy. gdy się uruchomi to nie mogę uruchomić np. cckleaner choć otarte okno pojawia sie też na jakąś sekundę a przy próbie uruchomienia kaspaerskiego internet security znów się resetuje tak jak już wyżej opisałem.

(huber2t) #2

To niebieskie okno to bluescreen. Podaj komunikat jaki występuje lub spisz kod tego błędu

(mb2707) #3

Co tam jest napisane nie jestem w stanie przeczytać, bo za szybko to znika a kodu to nie wiem skąd wziąć.

Tylko że teraz po uruchomieniu już systemu pokazuje mi raport o błedzie, że jest błąd z winlogon.exe

(Kamil007elo) #4

Żeby zobaczyć Log w systemie użyj programu HijackThis (przynajmniej tam mi sie wydaje :smiley: )

(mb2707) #5

ten program sie instaluje ale gdy chce go uruchomić pokazuje błąd że HijackThis/avp.exe nie jest prawidłową aplikacją Win32 i się komputer restrartuję to samo jest z kaspersky

(huber2t) #6

Podaj log z Deckard's System Scanner

Podaj log z Hijackthis.com