Nie wyłącza sie komputer

Mam jakiś dziwny problem bo gdy chce wyłączyć kompa przez start / wyłącz komuter / wyłącz on sie tylko resetuje i nie chce się wyłączyć, a jeszcze przed możliwością wejścia do biosu na 1 sekunde pojawia się coś na niebieskim tle tz. jakieś napisy. gdy się uruchomi to nie mogę uruchomić np. cckleaner choć otarte okno pojawia sie też na jakąś sekundę a przy próbie uruchomienia kaspaerskiego internet security znów się resetuje tak jak już wyżej opisałem.

To niebieskie okno to bluescreen. Podaj komunikat jaki występuje lub spisz kod tego błędu

Co tam jest napisane nie jestem w stanie przeczytać, bo za szybko to znika a kodu to nie wiem skąd wziąć.

Tylko że teraz po uruchomieniu już systemu pokazuje mi raport o błedzie, że jest błąd z winlogon.exe

Żeby zobaczyć Log w systemie użyj programu HijackThis (przynajmniej tam mi sie wydaje :smiley: )

ten program sie instaluje ale gdy chce go uruchomić pokazuje błąd że HijackThis/avp.exe nie jest prawidłową aplikacją Win32 i się komputer restrartuję to samo jest z kaspersky

Podaj log z Deckard’s System Scanner

Podaj log z Hijackthis.com