Nie wyświetla grafik na Google i w Gadu-gadu. Screny, skany

Witam, mam dosyć poważny i nie spotykany problem z komunikatorem gadu-gadu. Mianowicie nie wyświetla mi żadnych emotikonek [patrz Scren] i… nie przesuwa mi się w okienko sam tekst, gdy ktoś coś napisze.

Uzywałem te gg już dosyć dawno, stało się to nagle.

Nie wiem czy to może być powiązane z tym, ale też zauwazyłem, bo trudno tego nie zauważyć :P, że rozłancza mnie z internetem. Neostrada TP 1300mb.

a884a6ec7cf00e7fm.jpg

EDIT:

Zmiana nazwy tematu.

Chyba problem nie dotyczy tylko gg, tak jak myślałem wcześnie, spójrzcie na Google:

0f6b0cc6f6e6bc2fm.jpg

Złe wyświetlanie.

Co poradzić?

Chyba ci wywaliło Macromedia Flash Player

Zainstalowałe Jave, z tej strony, myślałem, że to pomoże, ale nie pomogło:

http://www.java.com/en/download/manual. … ava.com:80

Zajmuje aż coś koło 100mb, ponad.

Dlaczego, czym to może być spowodowane, ze wywaliło mi MFP. Gdzie mogę go pobrać, bo teraz mi tak Google chodzi, że szkoda gadać, jakiś sprawdzony link?

Zainstaluj jeszcze flasha: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +9.0.115.0

Zainstalowałem Flash’a, nie pomogło. Nie powiem, problem jest dość uporczywy, czym to jest kurcze spowodowane? Nie mam zielonego pojęcia?

Ale np. przed nawet zainstalowaniem tego Flash’a np. reklamy na stronach, i inne stroni wyświetlają mi się poprawnie i gry Online pod Flash’em, też działają.

Po instalaci, tak już wspomniałem wcześniej, nic się nie poprawiło.

I dziwnym trafem, Google.PL nie jest po polsku…

Przeskanuj kompa na wiry: http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html oraz

Spyware-Doctorem

Jak jest w innych przeglądarkach?

Zaraz przeskanuje, w innych przeglądarkach ma się tak samo, IE i Opera, zachowują się tak samo, czyli jakby brak grafiki, sam nie wiem jak to nazwać.

Zaraz przeskanuje to co podałeś.

A tymczasem, tak wygląda u mnie strona startowa Google.pl:

c2ead5effaeae976m.jpg

4c3b5ff770594594m.jpg

To wykazał Spyware-Doctor.

Kurcze to chyba coś bardziej poważnego, bo zauważyłem, że troszkę wolniej mi nawet interent chodzi.

Nie wiem za bardzo jak się obsługiwać tym programe, bo Ang u mnie kuleje.

Kliknij coś tam Reparer… (to nie jest angielski).

Jaki Masz ustawiony język w systemie? Sprawdź w panelu sterowania->opcje regionalne->języki->szczegóły.

Jeżeli chodzi o Start -> Panel sterowania -> Opcje regionalne i językowe, to ustawiony język: “Norwerski [Nynorsk]” :o.

Teraz ustawiłem na Polski, dlaczego był Norweski?

Nie wiem. Zrób dokładny skan online kasperskym.

Myślę, że też mogą przydać się logi z combofixa i hijackthis: viewtopic.php?f=16&t=36654

Kliknąłem w tym Doctorze te Repaer i poproszono mnie o wyłączenie komputera, wyłączyłem.

EDIT:

Problem zażegnany. Po włączeniu komputera ponownie, teraz po tym przeskanowaniu wszystko wróciło do normy.

Pytanie do znawców, robimy jeszcze coś w tym kierunku, czy jak wygląda ok, to ok?

Dzięki cosik_ktosik za porady. Dziękuję.

Jak dla mnie przynajmniej sprawdź kasperskym oraz combofix dla pewności. Nie ma tu dużo roboty.