Nie wyświetla się logowanie do windowsa


Dalej mi ich nie znajduje a rozpakowałem i w dodatku są to originalne sterowniki z mojej płyty głównej bo znalazłem płyte

Kliknąłeś “skanuj”?
Spróbuj ręcznie wskazać,który to poprzez “przeglądaj”.

Inna opcja…
Zamknij okno z komunikatem o sterowniku,cofnij się do ekranu instalacyjnego i przepnij pendrive pod inny port,potem instaluj…

W przeglądaj są tylko 3 dyski c i d oraz recovery
A skanowałem 4 czy więcej nawet razy

Skąd masz obraz iso. systemu?
Sprawdziłeś czy działa na innym komputerze?Czy ten sam komunikat?

Z strony Microsoft i taki sam mam komunikat na laptopie

Na pewno wpinasz pod port 2.0?
W Biosie,jak masz ustawione?Gdzieś w zakładce boot będzie tryb kontolera sata AHCI/IDE lub zakładka Integrated Peripherals.

Skoro na dwóch komputerach jest taki sam problem,to ja bym pobrała raz jeszcze instalkę,bo to podejrzany zbieg okoliczności. :wink:

Jeśli masz podpięty więcej,niż jeden dysk twardy,to też bym odłączyła na czas instalacji wszystko,co zbędne.

Sformatowałem dysk D spod linuxa i tak to nic nie dało

Próbowałeś wszystkiego o czym pisałam?Może ktoś mądrzejszy pomoże.Nie mam na ten moment pomysłów… .

Przede wszystkim odłącz dysk twardy, na którym nie ma być systemu, od płyty głównej (jeden przewód SATA). Dysk systemowy pozostaw podłączony.

Teraz rozpocznij na nowo instalację systemu na samym tym dysku:

  • w chwili, gdy pojawi się tabela partycji obecnie istniejących na dysku (pokazałeś ją wyżej) >
  • przyciskiem “Usuń” usuń kolejno wszystkie partycje tak, aby CAŁY dysk stał się “Obszarem nieprzydzielonym”.
  • Teraz kliknąć przycisk „Dalej” u dołu okna.
    Powinna teraz nastąpić właściwa instalacja systemu (ok. 5-10 minut) i dwa restarty komputera.
    Daj znać czy to zadziała.

Zadziałało dziękuję wam obu bardzo że mi pomogliście