Nie wyświetlają mi się obrazki na jednej ze stron


(system) #1

Witam.

Na jednej ze stron, którą często odwiedzam w miejscach gdzie powinny znajdować się obrazki mam napis No Image. Dzisiaj odinstalowywałem _ Kaspersky Internet Security 2013 _, bo mi się licencja skończyła, a aktualnie mnie nie stać na drugą i zainstalowałem _ Comodo Internet Security 2013 _. Może tu gdzieś tkwi problem, albo to zbieg okoliczności?

Strona to ta: http://www.blabbermouth.net/news/

I u mnie problem wygląda następująco: http://i43.tinypic.com/23u2bgm.jpg (celowo oddaliłem obraz by było więcej widać w screenie).

Ten problem zaobserwowałem dotychczas tylko n tej stronie. Filmiki na Youtube (HD, i nie HD) czy gdzie indziej i obrazki na innych stronach ukazują się bez zarzutu.

Jak odświeżę to niektóre obrazki nagle widać, za to znikają inne. Czy problem występuje tylko u mnie czy jest powszechniejszy i to wina zewnętrzna więc nie ma powodu do paniki?

Zaznaczę, że sprawdzałem to zarówno na przeglądarce Mozilla Firefox jak i Internet Explorer.

Mój system to Windows XP SP3.


(scripter1) #2

Dziwne, ja mam na WinXP z SP3 Comodo IS oraz Kaspersky Antivirus i u mnie obrazki na tej stronie wyświetlają mi się poprawnie zarówno w Firefox jak i w IE (chociaż IE pokazuje na dole ikonkę że są jakieś błędy w kodzie).

Jakie masz połączenie z netem (typ; prędkość), korzystasz z jakichś proxy?


(Lukaszpwa) #3

Ja mam kaspersky internet security 2013 i mi ani na chromie ani na firefoxie nic dziwnego się nie dzieje strona wyświetla się bez problemu ze wszystkimi zdjęciami jak również wszystkie zakładki i odnośniki na niej bez problemu się otwierają poprawnie


(system) #4

Internet z Netii 20 MB/s. Żadnych proxy, nawet nie wiem za bardzo co to jest. Jaki net miałem taki mam.

Flash i przeglądarka aktualne.

Jest tak, że raz widzę wszystko, a jak odświeżę stronę to zaczynają się owe problemy. Raz w większym, a raz w mniejszym stopniu.

Gdy wejdę po paru minutach to dopóki nie odświeżę to wszystko wygląda cacy,

Warto dodać, że strona ta parę dni temu przeszła sporą metamorfozę (większą niż dobreprogramy) jeśli chodzi o wygląd i trochę działanie.

Dodane 13.08.2013 (Wt) 21:31

O matko! strona główna: http://www.blabbermouth.net/

Wygląda tak: http://i41.tinypic.com/5k4mk1.jpg

Proszę o pomoc. To wina mojego komputera?