Nie wyświetlają sie strony internetowe

hmm dziwne, prawdopodobnie błąd gmera

Nie widać nigdzie usługi rootkita, zrób jeszcze jednego loga, zaznacz tylko usługi i opcje pokazuj wszystko i wklej .

zgapiłam sie i nie zaznaczyłam tych opcji i teraz sprawdza i sprawdza ale cierpliwie czekam… i zrobie jeszcze raz

no i skończył ale mam komunikat

masz zaznaczyć tylko usługi i pokazuj wszystko, nie musisz czekać, przecież możesz zatrzymać skan

no i jest,

podświetl:

i wybierz z prawkokliku usuń usługę

Przechodzisz do zakładki cmd i wklejasz

idziesz do procesy i wybierasz opcje zabij wszystko, powrót do cmd i klikasz uruchom, z zakładki procesy wybierasz restart i nowy log.

wolę sie upewnic zanim coś namieszam …

z tego prawo kliku usuwam

bo on sie pyta czy usunać bo usunięcie moze spowodować awarię systemu etc…

tak usuwasz, wybierasz “usuń usługę” i przytakujesz mu(wybierasz tak…)

no to tak…

po pierwsze jak wpisałam w cmd Twój "cytat"to brak dostępu do ścieżki potem jak przeszłam do prosesów to nie chciał sie zrestartować :oops:

a log z HJ bez zmian :oops:

ominąłem w usługach rootkita pe386 , sorry

W gmerze przejdź do zakładki usługi i skasuj z prawokliku pe386

Działa ci opcja zabij wszystko (gmer nie zawiesza się ?) jeśli tak to wklejasz do zakładki cmd to co zacytowałem>>> w zakładce procesy wybierasz opcje zabij wszystko i w cmd uruchom, a jeśli nie działa, to zapisz to sobie do notatnika , w gmerze w zakładce procesy wybierz awaryjny, gmer zresetuje kompa i uruchomi minimalną ilość procesów, w zakładce procesy kilkasz 3 kropki “…” i wskasujesz to co zapisałaś do notatnika, kopiujesz i wklejasz do cmd i wybierasz uruchom, reset kompa i nowe logi.

zerknij na loga czyli coś tam usunełam…

nie ma kogoś tu z łodzi zeby mi to zrobił… :oops: :oops:

wieczorem sie za to wezmę bo muszę mieć więcej czasu …

no usługa haxdoora nadal siedzi, obydwie skasuj w zakładce usługi: twpkbd i pe386 , zrób to jak będziesz miała już zabite wszystkie procesy, lub awaryjnym gmera (jeśli zabij wszystko się zawiesi) i później kasujesz pliki wklejając to co zacytowałem do zakładki cmd i wybierając uruchom, robiąc wszystko wdg instrukcji powinnaś wywalić ten syf.

To czekamy :wink:

no jestem i zara biere sie do roboty… :lol:

jestem po skanie z NOD32 i usunięciu plików z jakim robakiem i trojanem teraz skończył mi sie skan z EWIDO i biore sie za GMERA mam nadziej ze nie spitole sprawy…

no i juz zaczynają sie schody a raczej ma pytania…

tez mam usunąć prawo klikiem z usługach rootkita??

nie musisz latać po zakładkach, usługi masz w jednej , kasujesz z prawokliku

Złączono Posta : 07.07.2006 (Pią) 23:31

podświetlasz :

i wybierasz skasuj usługę z prawokliku.

pakujesz do cmd:

w procesach wybierasz zabij wszystko, i w cmd wybierasz uruchom, restart i nowy log.

coś nie do końca mi to dobrze poszło bo miałam problemy z zakładce cmd bo nadloe mi pokazywało NIEPRAWIDŁOWY PRZEŁĄCZNIK - -R-S-H a tazke nie prawidłowa sciezka… C:\WINDOWS\system\twpkad.dll

podaj zwykłego loga, (zaznaczone wszystkie obiekty oprócz pokazuj wszystko), jak narazie jest ok bo nie widać usługi haxdoora

a drugiego loga brak bo GMER nie odnalazł zadnych modyfikacji systemu…

Złączono Posta : 08.07.2006 (Sob) 0:20

no to teraz log z HJ

skasuj w hjt i wklej loga z silent runners