Nie wyświetlają się żadne strony www


(Bedman87) #1

Postanowiłem troche przeczyścić komputer i wziąłem się za odinstalowywanie programów i gier. W sumie usunąłem ok 10 rzeczy i z autostartu też wyrzuciłem kilka i niepotrzebne wpisy za pomocą CCleara. Efekt jest taki, że na FF i chrome nie wyświetlają mi się żadne strony. Jedynie na Operze mogę jako tako korzystać z internetu. Na FF i chromie jak wpiszę http://www.google.pl to wyskakuje

Jeżeli strona ta jest widoczna, oznacza to poprawną instalację serwera Apache. Można już zamienić zawartość tej witryny.


Czy zamiast spodziewanej witryny WWW widoczna jest ta?


Strona ta jest widoczna, ponieważ administrator serwera WWW zmienił jego konfigurację. Proszę skontaktować się z osobą odpowiedzialną za zarządzanie tym serwerem. Apache Software Foundation, producent oprogramowania serwerowego Apache, nie administruje tą witryną i nie jest w stanie pomóc w sprawach związanych z jej konfiguracją.


Do niniejszej dystrybucji serwera Apache dołączono anglojęzyczną dokumentację.


Poniższe logo, "Powered by Apache", można stosować bez ograniczeń. Dziękujemy za wybranie Apache'a!

Nie mam pojęcia co zrobić. Wydaje mi się, że nie usunąłem żadnych systemowych plików. Dodam tylko, że przed usuwaniem wszystko działało w 100%.

Chodzi o laptop na win7.

Edit:

Usunąłem również jakieś sieci widoczne w połączeniach. A łączę się przez tą co zawsze. Teraz jak załączyłem internet z Aero2 to FF i chrome działa normalnie. Więc sprawa wydaje się prosta ale mimo to nie wiem jak cofnąć poprzednie połączenia