Nie wyszukuje mi karty sieciowej

witam. Dzis rano musialem rozkrecic laptopa Lenovo y530. Po powtórnym złożeniu wszystkoladnie smiga poza karta sieciową. Komputer pokazuje mi cly czas ze brak dostepnych siecii ( inneurzadzeniaw wykrywaja 4 sieci.

Kiedy wchodze w panel sterowanana/siec iinternet/polaczenia sieciowe to mam tam polaczenie sieci bezprzewodowej pod tym jest brak internety i intel® WiFi Link 5100 Agn.kiedy na to nacisne nadl wyskakuje mi ze brak polaczen.

Dodam jeszcze zena obudowie mam przelacznik do włączania/wylaczania polaczenia z siecia i gdy jest on wlaczony to wyskakuje mi jeszcze polaczeniesieciowe bluetooth.

Z gory dzieki za pomoc bo sam sobie z tym nie pordze a w nigdzie niewidzialem podobnego problemu.

Może w biosie jest wyłączona,trzeba wejść do biosu,poszukać tam opcji związanych z lanem ( np w zakładce Integrated Peripherals) i ustawić na enabled.

Do9do ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Do9do , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę jeszcze raz poprawić swój post.