Nie wyszukuje mikrofonu ze słuchawek!

Od nie dawna jestm posiadaczem nowych słuchawek z mikrofonem creative draco hs-850 i jest taki problem :confused: że nie wyszukuje mi mikrofonu słuchaki działają lecz mikrofon nie działa tylko mało wydajny mikrofon z laptopa przez który wgle mnie nie słychać i tak oczywiście wchodziłem w panel sterowania --> sprzęt i dźwięk --> dźwiek i tak na odtwarzaniu wyszukiwało mi słuchawki a na nagrywaniu wyszukuje mi tylko mikrofon z laptopa ;/ i tak biore ppm --> pokaż wyłączone urządzenia i nic się nie pokazuje ;p więc tak weszłem w ppm na mój komputer --> zarządzaj --> menadżer urządzeń --> Kontrolery dźwięku, wideo i gier i tam nie ma nic związanego z słuchawkami i mikrofonem :stuck_out_tongue: może te informacje mg pomóc :smiley: mój model laptopa to HP Pavilion dv6000 model płyty głównej Quanta - 30D2 karta graficzna NVIDIA GeForce 8400M GS Karta sieciowa według mnie nie potrzebna a karta dźwiękowa to chyba Realtek High Definition Audio i mam jeszcze w tych kontrolerach NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensible) (WDM) wszystko mam zaktualizowane :slight_smile: bo sam patrzyłem :smiley:

 

Odtwarzaj (Głośność odtwarzania) prawie na maksimum - 97%

Nagrywaj (Głośność nagrywania) prawie na minimum - 5/6%

Inaczej mikrofon nie będzie działać prawidłowo

(dziesiętne milimetra mają duże znaczenie)

 

Więcej w tym temacie:

http://forum.dobreprogramy.pl/szumy-w-mikrofonie-t496800/