Nie zaduża tem. procka?

Mam taki problem. Dawniej jak nic takiego na kompie nie robiłem to temp. procesora miałem w granicach 33-36 st. od jakiegos tygodnia temp. procesora ktory nie jest praktycznie obciążony nie spada mi poniżej 44 st.

czy to jest normalna temperatura???

Procek: AMD Athlon XP 2100+ chłodzenie Box.

A w czym pokazuje ci taką temperature :?

Stary to i tak niska temperatura na tem procek…wg mnie jest w normie :]

Jest to przyzwoita temperatura ,ale pytanie jak skacze ona przy obciazeniu procesora?

Mozesz przedmuchac radiator i wiatraczek na procesorze,oraz inne otwory wentylacyjne w obudowie ,mozesz miec zla cyrkulacje powietrza.

Pozdrawiam

No mam program do mojej płyty głównej. USMD się nazywa. Jak gram albo cos w tym stylu to max 55 st.

Dzięki bo juz się zestrachałem ze cos nie tak jest. Jeszcze poczyszcze radiator i wentylatorki i sie zobaczy. :slight_smile:

ja mam P4 2,8 GHz prescota i podczas normalnej pracy mam 36* w lecie do 40* a pod obciazeniem mam niewięcej niż 45*, ale regularnie czyszcze wiatraczek i radiator na procku, poniewaz kiedyś po pół roku nieczyszczenia zebrała się taka warstwa kuzu ze na zwykłej pracy łapał 50*. Więc radzę każdemu któremu temp procka skoczyła najpierw przeczyścić radiator.

ja na zwykłej pracy na Athlonie XP 3000+ mam 52’st

Wiatraczek Pentagram Freezone QC 80 AlCu

dziś przedmuchałem go i położyłem nową pastę pod radiator i temp spadła o 10 stopni (z 62) :mrgreen: