Nie zapisujące się komentarze w Operze

Witam. Od dawna używam Opery (obecnie 9.51 [10081])ale dopiero teraz mam ten problem.

Nie mogę umieszczać komentarzy na niektórych stronach, m.in na dobreprogramy.pl, trojmiasto.pl. Pisałem nawet do dp z pytaniem dlaczego mnie ignorują, ale wg nich komentarzy ode mnie po prostu nie ma, nie zapisały się na serwerze, to samo na trojmiasto.pl- pisząc z Firefoxa mój wpis jest od razu, pod Operą wraca na główną, a komentarza nie ma.

Pod fx wszystko ok, na pozostałych stronach, na których komentowałem- również wszystko działa poprawnie.

Szukałem opcji, ktora jest za to odpowiedzialna, ale nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny kłopot i/albo wie jak sobie z nim poradzić?

Pozdrawiam i przyjemnego weekendu :

Na mojej Operze 9.52 (build 10093) wszystko działa prawidłowo. Przeinstaluj, przeczyść katalogi w Documents and Settings.Tylko pamiętaj o wyeksportowaniu zakładek albo synchronizacji w OperaLink.

Realtrue ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Tytuł zmieniony, problem (przynajmniej na trojmiasto.pl) rozwiązany. Przy okazji sprawdzę na dp.

Kwestia nie Narzędzia - Preferencje - Zawansowane - Sieć | Pozwól na automatyczne przekierowanie (tu było ok), tylko Przekazuj dane stron odsyłających.

Dzięki.

____________________________________

Edit

Oczywiśćie :slight_smile:

Pozdrawiam

Agaton