Nieaktywne ikony pulpitu

(Yinxicarol 25) #1

Witam. Prosze o rozwiazanie problemu z pulpitem a wlasciwie z ikonami folderow programow, ktore sa w wiekszosci jako ikony pointa. Klikajac na ktorakolwiek nie da sie uruchomic zadnego programu z pulpitu. Wszystko dziala poprawnie jezeli wywolam wybrany program ze start+uruchom.

(Realmadrid5) #2

Na początek wrzuć loga z Hijack i Silenta i przeczyść kompa na obecność syfu. I opisz dokładniej swój problem, czy stało się to po czymś itd... :slight_smile:

(Yinxicarol 25) #3

Problem powstal po udostepnieniu komputera mlodszemu bratu, jestem wiec pewien, ze jest to problem techniczny. Ikony na pulpicie sa wlasciwe tylko dla: moje miejsca sieciowe,moj komputer,kosz ,moje dokumenty,IE i one dzialaja poprawnie.

Natomiast ikony np. utorrenta,allplayer,totalcommander maja ikone pointa a przy uruchamianiu np.utorrenta wyskakuje informacja ,ze program point nie moze uruchonic tego programu.

(Pinio150) #4

Miałem kiedyś podobny problem. Usunołem programem REGCLEANER wszystkie zakładki i mój komputer był jak "WARZYWO" Wszystko mu było recznie podpowiadać. Dlatego skoro system działa dobrze to proponuje usunac programy wszystkie i zainstalowac je jeszcze raz i powinno być dobrze. Wydaje mi sie ze to tylko kwestia z rejestem.

(Yinxicarol 25) #5

No tak, moglbym sprobowac jednak odinstalowujac np. opere trace wszystkie zakladki :frowning: . Moze dodam, ze jezeli na ikone klikne prawym i wybiore-otworz za pomoca..., to w-zalecane programy jest wlasnie point.

(Realmadrid5) #6

juhu W Operze możesz przecież eksportować zakładki a później je importować... :x