Nieaktywne okna

Witam. Mój problem jest następujący-od jakiś 2 godzin dzieje mi się tak, że przeglądam sobie coś na stronie i powiedzmy, że ktoś mi coś pisze na gg i kiedy klikam w wiadomość to na pasku mruga tylko na pomarańczowo i nie moge przejść do tego okna. Muszę wszystko zminimalizować i dopiero wtedy mogę. Następnie jak wracam do przeglądarki to karta jest tak jakby nieaktywna i na pasku mruga aplikacja przeglądarki i dopóki nie kliknę w pasku przeglądarki na kartę to nie mogę nic zrobić na niej. Podczas pisania tego posta kiedy kliknąłem na pasek prawym przyciskiem i otworzyłem jakieś okno to po zamknięciu go znowu się to dzieje. Wygląda to tak jakby się wszystko co uruchomię w tle robiło nieaktywne aż do momentu kiedy nie zostanie na ekranie tylko ta aplikacja i nie klikniemy w nią. Jak mam otwartą przeglądarkę i uruchomię na kompie jakiś plik wideo to on nie wychodzi na pierwszy plan tylko pozostaje w tle i muszę wszystko minimalizować i kliknąć na odtwarzacz. Pomóżcie… Wiem, że trochę kiepsko to wyjaśniłem ale może ktoś zrozumie.

wrzuć loga z Hijack This na www.wklej.org i daj linka

Naprawiło się to jakoś samo ale dla pewności wkleję loga: http://www.wklej.org/id/162193/

czysto. A nie wciskasz przypadkiem CTRL??

Nie wciskam. To był widocznie jakiś chwilowy błąd systemu albo coś. Dzięki za pomoc.