Nieaktywny pulpit vista

witam

problem jest taki że po uruchomieniu systemu (windows vista hp 32 bit) na nic nie reaguje jakby był martwy, widać tylko jak dysk cały czas pracuje. sprawdziłem dysk twardy pod kątem błędów, wszystko jest w porządku. system w miarę możliwości wyczyszczony z wszelkiego robactwa w trybie awaryjnym w którym system działa normalnie. uruchamiałem system z wyłączonymi wszystkimi programami które ładują się przy starcie i to też nie pomogło.

jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to chętnie posłucham bo mi już ręce opadają. jakby co to załączam logi z OTL

pozdrawiam

OTL

Extras

Wykonaj pełny skan Dr. Web CureIt

Czy przywracałeś system do wcześniejszego stanu?

Jest parę śmieci, ale to później.

skan wykonany ale nic nie znalazł, system był czysty.

no właśnie pierwsze co zrobiłem to przywróciłem system do najwcześniejszego stanu jaki był.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt…Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

już sobie poradziłem. okazało się że to wina Nortona, odinstalowam go i wszystko wróciło do normy. wcześniej pokasowałem wpisy które wydały mi się zbędne i podejrzane. notebook wrócił do właścicielki i do innego miasta a szkoda bo chętnie bym skorzystał z twojej pomocy i na pewno coś jeszcze by się wyczyściło.

wilekie dzięki za pomoc i chętnie skorzystam z pomocy jeżeli pojawią sie kolejne problem

pozdrawiam i sorki za kłopot :slight_smile: