Nieautoryzowane logowanie do Facebook

Cześć wszystkim. Mam być może niecodzienne pytanie. chodzi o moje konto na Facebook. Mam podejrzenie, że od kilku dni ktoś pod moją nieobecność w domu loguje się na moje konto. W domu mam PC, a przy sobie zawsze trzymam telefon na którym także mam zainstalowaną aplikację Facebooka. Na PC zazwyczaj się nie wylogowuje. Po prostu wyłączam lub hibernuję cały system. Czy jeśli mój brat lub siostra włączą mój komputer pod moją nieobecność toczy pojawi mi się jakiś komunikat na telefonie, że ktoś korzysta z mojego konta? Mówię tu o sytuacji, kiedy telefon zawsze jest zalogowany do mojego konta na Facebook.

Wiem, że ostrzeżenie na maila przyjdzie, kiedy ktoś zaloguje się z innego komputera na moje koto. Taki komputer przy pierwszym logowaniu nie jest autoryzowany, a Facebook zapyta się o jego autoryzację, wysyłając jednocześnie maila z informacją, że ktoś zalogował się lub próbuje zalogować się na moje konto. Jak wygląda sprawa, kiedy ktoś korzysta z mojego komputera?

Nie ma takiej informacji. W ogóle gdzieś widnieje informacja o ostatnim logowaniu z danego komputera ale o ile wiem jest to dostępne tylko w wersji zwykłej. Najlepszym sposobem jest albo wylogowywanie się i wyczyszczenie hasła do facebook’a, albo nałożenie hasła na konto systemowe.