Niebieski ekran w ramce cyfrowej Samsung SPF-72H

Witam wszystkich, proszę o pomoc. Otóż posiadam ramkę cyfrową do zdjęć samsunga SPF-72H I po wymianie fimware zrobił mi się niebieski ekran i na nim napisane

-E-XPG not found!!

Xpglnit fail!

-E-Systemlint fail

teraz wiem że wybrałem nieodpowiedni firmware ale nie mogę w żaden sposób wgrać nowego. brak połączenia z komputerem , komputer go nie widzi a próbowałęm wgrać na karte pamięci firmware i włorzyłem do ramki i żadnej reakcji, w ogóle//ort nie odpowiada ramka, cały czas tylko niebieski ekran i ten napis. POMÓŻCIE.

Nie ma tam przycisku RESET?

Jeśli tak to przyciśnij go 3 razy, a przywrócisz ustawienia fabryczne…

Nic tylko pogratulować inteligencji. Skoro wgrałeś zły firmware to pewnie nie odratujesz. Nawet nie próbuj reklamować, bo zobaczą w serwisie błędny soft.

Czyli wygląda na to, że nawet w ramce na zdjęcia (w dodatku nie mającej nic wspólnego z Microsoftem) da się wywołać bluescreen… Tyle że nie tak łatwo już się go pozbyć, jak w Windowsie.

Niestety nie ma przycisku reset.

Dobrze się przyjrzałeś? Przycisk reset zwykle znajduje się w niewielkim otworku, trzeba go wciskać szpilką czy długopisem. Jest też zwykle podpisany… Jeśli go nie masz, to ■■■■ blada. Zwaliłeś sobie firmware i na gwarancji tego nie zrobią. Naprawa tylko na koszt własny.

Naprawa jest niestety nieopłacalna. ponieważ trzeba wymienić płytkę główną.