Niebieski pasek pojawił się na ekranie w Windows XP

(Macek Kamil1) #1

Witam 

Kiedy grałem w GTA SA nagle pojawił mi się na ekranie dziwny niebieski pasek prawie na środku ekranu. Kiedy wyłączyłem grę pasek był też na pulpicie. Po ponownym uruchomieniu systemu pasek nadal jest. Kiedy włączam system jest on od samego początku. Próbowałem coś porobić w opcjach monitora, ale nic nie pomogło. Proszę o pomoc, ponieważ ten pasek jest bardzo irytujący.

Tutaj zamieszczam screenshooty (możliwe, że paska nie będzie widać):

Imgur Imgur

Prawdopodobnie monitor dokonuje żywota.

(aderas) #3

Nie widzę nic na screenach powyżej. Jeśli ty autorze widzisz coś u siebie to znaczy, że problem leży po stronie monitora.

(Cedar) #4

Na pierwszym zrzucie pokazałeś tapetę, na krawędzi rysunku której podobno jest ten niebieski pasek.

Na drugim zrzucie pokazałeś niebieskie tło, na którym podobno jest ten niebieski pasek.

Gratuluję wyboru.

Sam piszesz, że “możliwe, że paska nie będzie widać” - nie mogłeś tego sprawdzić przed zamieszczeniem zrzutów?

Jak mamy Ci pomóc jeśli Ty robisz wszystko abyśmy Ci nie pomogli?

(Pablo79) #5

Sorry ale ja tylko widzę na jednym linku widzę pulpit z tapetą a na drugim tylko niebieskie tło, ale żadnego niebieskiego paska.

(Azi) #6

Zrób zdjęcie aparatem a nie zrzut pulpitu! Jak można zobaczyć coś co jest wyświetlane przez ekran a coś, co wysyła karta graficzna ?

To ma być żart ?