Niebieskie tło pod plikami

Witam :slight_smile: Nie wiem jak zrobić żeby nie było tego niebieskiego tła pod plikiem (nazwą)

SCRN:

e1464c76b6162a1cm.png

:faja:

mój komputer kliknij prawym, właściwości, zakładka zaawansowane, wydajność ustawienia, wybierz dopasuj do uzyskania jak najlepszego wygląd, zapisz ustawienia.

Dalej to samo :expressionless:

prawym klawiszem na pulpicie, właściwości, zakładka pulpit, na dole dostosuj pulpit, zakłada Sieci Web i poodznaczaj wszystkie strony web i inne haczyki kliknij ok.

  1. Mój Komputer >> Właściwości >> Zaawansowane >> Wydajność >> Ustawienia >> Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

  2. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web >> zostaw puste pole przy Zablokuj elementy pulpitu, lub PPM na pulpicie >> Rozmieść ikony według >> usuń haczyk przy Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

  3. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web, w zakładce strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

  4. Sprawdzić Start >> Uruchom >> regedit HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer czy nie ma tych wartości ClassicShell, ForceActiveDesktopOn, NoActiveDesktop W podkluczach Policies także.

:slight_smile:

Nic nie działa! :evil:

PPM na pulpit —> właściwości —> pulpit —> kolor —> wybierasz jaki chcesz :stuck_out_tongue:

No bardzo mi to pomogło :? Chce mieć przeźroczysty…

może prawym na pulpicie, właściwości zakładka Wygląd schemat domyślny Windows XP, schemat domyślny niebieski.

Jak sie nie da to zmiana tapety pomoże.

A może masz jakiegoś robaka w systemie??

A ten styl jest stylem systemowym, czy jakąś nakładką? Może w opcjach upiększacza powinieneś poszukać.

To było za sprawą tapety - zmieniłem i :ok:

:faja: