Niechciane emaile

Toteż nie kombinuję z pocztą. Mam WP, trochę śmieci jest, ale przysiądę, posprzątam raz na 2 tygodnie i jest dobrze. A może są jakieś filtry / ustawienia dla WP? Korzystam z webowego klienta i klienta od LG na moim LG V30.

Ja też z7 lat temu miałem spory problem ze spamem jako gracz rejestrowałem wszystko na 1 poczte od portali po strony z grami i miałem taki spam że masakra… teraz od kiedy mam osobne poczty + aliasy to nie mam ani jednego spamu… a jeśli coś przejdzie wycieknie to szybko moge problem rozwiązać podmiana na inny alias :slight_smile:

Podobno Gmail i Proton nie mają spamu. Tyle, że ja to WP mam już… wiem? z 10 lat i trochę jestem już do tego przyzwyczajony.

Skoro ci dobrze ze spamem…

Jak będziesz na lewo i prawo szastał pocztą to żaden serwis ci nie pomoże a swoją drogą wp generuje własny wewnętrzny spam swoim klientom dziwi mnie że są ludzi co krzystają z tego serwisu to troche ta jak ktoś kto nie wie że można do przeglądarki bloker reklamowy zainstalować…

Interia tak samo. Mój brat nie wiem kiedy załozył maila na Interii i ma więcej SPAMu niż poczty, ale on nie zmieni bo tylu ludziom podał, bo ludzie zapisali i nikt nie zmienia maili. To sa jego słowa, a ja nie rozumiem takich tłumaczeń bo w dzisiejszych czasach rozwoju hakerskiego ludzi czesto sami sobie “bomby” podkładają. Obecnie mam na GMail od Googla, na którego leci hejt ogólnie, ze zbieraja dane, a ja powtarzam, podłączasz sie do internetu to zbierają dane, zbierac mozesz i ty bo kto komu broni, ale za darmo bez SPAMu z 15GB GMail jest bezkonkurencyjny i do tego iMAP, który działa super szybko :slight_smile:

Czy to w ogóle jest bezpieczne ? bo jeśli tak to będę tworzył nowe reguły żeby przenosiło od razu do kosza i może się uspokoi
Zanim założyłem temat to pisałem do onet .poczty co zrobić w tym temacie to przysłali mi tylko to: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedzy/niechciane-wiadomosci/

To automat odpowiedział jakiś :stuck_out_tongue: