Niechciane życzenia świąteczne

Witam. Na początek przedstawię na czym stoi mój problem. Posiadam internet radiowy przeglądarke Opera i Windows XP. Mój dostawca internetu “życzy” mi wesołych świąt przy każdym otworzeniu przeglądarki. To nic że mam stronę główną tak i taką jego wiadomość otwiera się pierwsza a na dole strony jest przekierowanie do poprzednio oglądanej strony (czyli strony głównej) jesli zamknę Operę z otwartymi zakładkami i ponownie ją otworze to “życzenia” wyświetlają się w zakładkach poprzednio otwartych. Strona administracyjna otwiera mi się zawsze po podłączeniu do sieci (czyli włączeniu komputera).

I tu problem… jak się tego pozbyć? Posiadam NOD32 z zaporą osobistą ale to chyba nic nie pomoże.

Proszę o pomoc!

Dzięki! Pozdrawiam! Marcel

Tak najprościej?? Telefon do admina.

To także jest wyjście ale chciałbym mu nie robić takiej przyjemności a raczej zrobić na złość.

marcelc , a na innych przeglądarkach tez Ci się to wyświetla?

To normalne - niektóre sieci po prostu mają coś takiego. Po odczekaniu kilku lub kilkunastu sekund powinny się otwierać automatycznie żądane strony. Administrator nie zlikwiduje raczej tego ekranu logowania, może jednak zmienić jego wygląd - zamiast życzeń świątecznych powinno już być widoczne logo dostawcy internetu lub informacje bieżące od tego dostawcy.

tak na innych przeglądarch mam to samo… przed swiętami nic nie wyswietlalo sie tylko dopiero teraz… chyba raczej nic nie poradzę… mam nadzieje ze niedługo te zyczenia znikną…