Niechlujstwo!

Mogę zrozumieć, iż w postach jest wiele literówek…itd. itp., tylko dlaczego mamy coraz więcej topików z niechlujnie napisanymi tytułami?

Ostatnio stało się to nagminne, i jakoś nie widać ze strony moderatorów, odpowiedniej reakcji i zwracanie uwagi autorom, aby zechcieli łaskawie poprawić literówkę w tytule. Czy to przerasta możliwości techniczne, i psychomotoryczne ************, oraz autorów niniejszych topiców?

Wynika to z niechcenia.

kerimus ma racje

boczi niestety też :frowning:

Jest ich niestety zbyt mało aby mieli jeszcze poprawiać błedy. Choć masz zupełną racje to sie robi nagminne. :?

Ostanio stało się nagminne w Twoim wykonaniu nadawanie na moderację, czy aż tak bardzo Ci się nudzi, czy aż tak wielką nienawiścią pałasz ?? Niech każdy robi to co do niego należy, a Ty sporzytkuj swoją energię na opanowanie chęci zakładania coraz głupszych topiców.

Do tej pory wybieraliśmy wypadkową poniższych tez:

1- Nie jest to forum polonistyczne

2- Mój post świadczy o mnie

3 - Mój post świadczy o szacunku dla innych

Czyżbyś żądał o Moderatorów takiego działania ?

Tylko co na to inni Userzy :smiley:

Widzę,że od razu stawiacie temat na ostrzu noża. Czy to tak wiele wysiłku kosztuje poprawienie głupiego błędu w tytule. Tylko oto mi chodzi o nic więcej. Gdyby te przypadki były odosobnione, to można by mi zarzucać, że czepiam się, ale tak niestety nie jest co potwierdzają wypowiedzi w tym topicu innych userów.

Skoro Administracji i Moderatorom to nie przeszkadza i zostawiają jakie jest żeby np. sam user poprawił to nam też nie powinno to przeszkadzać !!

Wszelkie uwagi proszę na PW.

może to nie w moim stylu :stuck_out_tongue:

ale jakiś czas temu wpadł mi w oko topic założony przez fiestę traktujący właśnie o problemie zapisywania bądź też tytułowania… niestety chyba niewielu go przeczytało bo jak jest to widzimy…

“Pomocy” - “help” - “>>>>POMOCY<<<<” :roll:

Tylko ze taki tytuł nic nie mówi o problemie jaki kryje. :?

A propos wypowiedzi moderatorów.

  1. Asterisku, dziękuję Ci za stonowaną wypowiedź!

  2. Fiesta - ja Was lubię , akurat Was, więc niepotrzebnie się ekscytujesz bo nie jest to aż tak ważki temat, żeby ciężkie działa wytaczać!

i mnie osobiście bardziej drażni niż literówki w tytułach… :evil: takie kurde niewiadomo co :!:

“mam problem” “help” “plizzz” to wkurza bardziej, jak i te literówki, ale o wszystko trzeba dbać.

Widocznie maja tyle pracy na forum ze nie maja czasu zwrucic uwagi na takie drobnostki :wink:

a najgorsze jest to że nie wiadomo o co chodzi. Dopiero trza klknąć na lina.

O to chodzi, że trzeba samemu zadbać. :twisted:

Dokładnie oto chodzi (o moderatorach wspomniałem przy okazji)!

Ten temat skierowany jest do userów, przede wszystkim!

No niezupełnie przy okazji - naprawdę trudno czasem

poprawiać wszystkie błedy niestarannych

Tytul poprawiłem

zwrócić jest poprawnie a nie zwrucić :twisted: