Niedrogi odtwarzacz dvd

witam,po świętach mój starszy wpadł na pomysł że chciałby sobie kupić odtwarzacz dvd,jednak ja się za bardzo na tym nie znam wiec proszęwas o radę,jak jest dobry odtwarzacz dvd tak do 200 zł?albo przynajmniej jaką firmępolecacie?

Według mnie to Korr jest dobra firma i tania. Nigdy nie miałem problemów ze sprzętem tej firmy

Dokładnie…sam mam model korr 9907 i super chodzi…raz cos nawalilo to wystarczylo wyczyścic laser i działa jak nowy.

A ja polecam Wiwe 128u ;] tania i praktycznie nie zawodna ;] a jak nawet coś zawiedzie to jest 2 lata gwarancji door to door ;] choć jeżeli sprzęt sprawdzi się przed kupnem i wszystko będzie ok to najprawdopodobniej będzie chodził długo i bez problemów.

Sam z przyjaciółmi używamy różnych modeli wiwy już z 5 lat albo i dłużej i jak na razie tylko jedna mi padła ale miała prawo ;] chodziła jako odtwarzacz mp3 całe dnie w pubie i po skoku napięcia poszedł zasilacz ale koszt naprawy wyniósł mnie 3zł plus godzinka zabawy z lutownicą (byla po gwarancji) ;] także szczerze mogę polecić ten odtwarzacz ;]

Ogólnie jakościowo wiwa podobna jest do bellwooda a praktycznie to to samo tylko w innych opakowaniach ;] lub do korra ale według mnie wiwa ma lepszy soft itp… ;] działa na niej praktycznie wszystko ;] http://fdb.pl/sklep/opis.php?id=18

Taj jak piszą powyżej, Korr, Wiwa, Bellwood. Nie polecam Mant i tego typu sprzętu elektro-technicznego.

Polecam KORR naprawdę świetny sprzęt robiony na częściach bellwooda