Niedziala USB

Muj problem polega na tym ze instaluje sterowniki plyty gluwnej niby wszytko powinno po tym dzialac lecz jest inaczej

Kiedy podlaczam mysz pod usb nie dzila Pokazyje sie chmuka przy pasku startu Ze urzadzeni jest nieznane !!

Prosze o wasza pomoc z Gury dzeki1! !!

A inne urządzenia niż myszka działają pod usb

Popraw błędy i używaj polskich znaków, opcja edytuj i popraw.JNJN

Daniel15010 , jaką posiadasz płytę główną ?

Sprawdzisz to programem EVEREST Ultimate Edition.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informację z pozycji: Nazwa płyty głównej.

Jaki posiadasz system operacyjny ? Jeżeli Windows XP, to zainstaluj Service Pack 2.

Ma zainstalowany servis pack 2 !!

odpowiedź na to pierwsze jeśli by mi nie chodzila muszka to po co mial bym pisac posta wiadomo kupil bym nową :twisted:

Ten program zainstalowalem tam pokazuje ze wszysko ok …

Musialem takze zeby zciagnac Servis Pack 2 (SP2) ale kiedy go zciągnolem pokazal sie blod ze service pak ma inny jezyk od mojego windowsa i na nic poszlo to zciaganie;/

Nie wiem co sie z tym dzieje ;/;/;/;/;/

Sprobuj podlaczyc pod inny usb

Mam z 7 wejsc zadne nie dziala

Daniel15010

MSI K8N Neo (MS-7030)

Tak jest napisane na pozycji “Płyta Główna”

Daniel15010 , pobierz i zainstaluj te sterowniki do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Sprawdź, czy są jakieś zmiany.

W jakiej wersji językowej masz Windowsa ?

Jeżeli w polskiej, to Service Pack 2 pobierz -> STĄD.

Jak muglbym sprawdzic jaki jezyk ma muj windows ^^??

Daniel15010 , po pierwsze popraw te byki, bo aż czytać się nie chce, a po drugie to nie widzisz, jaki masz język systemu??

Sorry ale jestem dyslektykiem wiec jakbys mugl to sie o to nie czepiej caly czas …

Eee… Po zainstalowanie servis paka kturego podales zmienilo sie tylko to ze pokazuje sie dymek ;/

Nieznane uzadzenie ;/

Twoje uzadzenie zastalo zlokalizowane i jest ono gotowe do uzycia ale USB nadal nie dziala ;/