Niedziałająca kamera internetowa - brak podglądu wideo

Posiadam kamerkę Microsoft LifeCam VX-800. Problem pojawił się samoistnie. Gdy chcę zrobić zdjęcie, jest chwila na zainicjowanie urządzenia i pojawia się ten błąd:

20100703112317.jpg

Nie wiem, w czym jest problem, ponieważ kamerka bezproblemowo działa w Skypie. Nie ma do niej żadnych sterowników, podłącza się ją i już, więc nie mogę ich przeinstalować. System to Windows XP Pro SP3.

Tak , tak i działa na powietrze.

Odinstaluj sterowniki z poziomu menedżera urządzeń z restartuj system przeczyść rejestr programem np. CCleaner , po ponownym uruchomieniu sprzęt sie na nowo zainstaluje.

Niestety, nie pomogło. Nie wiem, czy przypadkiem nie ma to związku z pojawieniem się w menedżerze nieznanego urządzenia. Nie ma o nim żadnych informacji, a system przy każdym uruchomieniu prosi o instalację sterowników. Nie podłączałem żadnego nowego urządzenia, ale może ma to zwiazek z tym, że przedwczora odłączałem wszystkie kable od budy i podłączłem potem z powrotem.

Może to coś pomoże ,

KLIK!

To również nie pomogło. Dziwi mnie fakt, że w Skypie kamera działa bez problemu.Zastanawia mnie jeszcze to nieznane urządzenie - nie mam pojęcia, co to może być, znam jedynie to, co jest w zakładce identyfikator: ROOT\LEGACY_CRYSTALSYSINFO\0000

To kliknij PPM na te nieznane urządzenie i aktualizuj sterownik łącząc się z bazą danych Windows Update.

Rozumiem, że chodzi o automatyczną instalację oprogramowania - to również nie daje efektu. Nie wiem, skąd to się wzięło, skoro nie podłączałem żadnego nowego urządzenia.

Te nieznane urządzenie to jest właśnie ta kamerka.

Podaj identyfikator wystąpienia tego nieznanego urządzenia.

ROOT\LEGACY_CRYSTALSYSINFO\0000, a kamerka jest jako Urządzenie wideo USB #2.

Spróbuj zainstalować te sterowniki http://downloadnew.org/software/driver- … vx-800-xp/

Sterowniki nie pomogły. Generalnie do tej kamerki nie ma sterowników, gdy ją kupowałem nie było żadnej płyty.