Niedziałająca ostatnia płyta w Total Overdose

Mam 3 oryginalne płytki z Total Overdose wkładam 1 (pierwszą) i instaluje grę potem 2 (drugą) i dalej instaluje następnie wkładam 3 (trzecią) i instaluje mi się lecz na końcu wyskakuje mi taki komunikat

error files video01.naz (lub coś podobnego dokładnie w screenie poniżej)

i opcje do wybrania retry lub canel retry jak wezmę to znów wyskoczy a canel nie wezmę bo i bez canel da się zagrać w ten sposób że wchodze w program files>eidios>TOD naciskam wyjmuje płytkę trzecią wkładam 1 i gram lecz wtedy pokazuje mi się jeszcze jeden komunikat please insert disk 3 i co ja mam zrobić chce sobie pograć nie naciskając cancel a przecież nie będe zakażdym razem instalował żeby sobie pograć bo zajmuje to ok. 1,5 godziny :frowning: koledzy pomóżcie proszę

A tutaj dodatkowy screen (niestety link ) :frowning: :

http://s3.zapodaj.net/54949534.jpg.html

uszkodzony plik, możliwe że płyta jest porysowana albo źle nagrana. plików tu raczej też żadnych nie dostaniesz

Płyta nie porysowana bo dziś kupiona po raz 3 i w 100% dobrze nagrana bo to już płyta z 3 reklamacii i za każdym razem to samo

a próbowałeś instalować u znajomych z tych płyt ?

SheepShoters , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif