Niedziałające aktualizacje Microsoft Update-Problem!

Witam,problem występuje nie tylko u mnie bo nawet u mojej cioci,a m.in.

Po włączeniu stronki Microsoft Update wszystko przebiega prawidłowo,aktualizacje grudniowe są znalezione,lecz przy pobieraniu łatki KB952069 nic się nie pobiera i stoi w miejscu.Po odświeżeniu strony a nawet ponownym jej włączeniu pisze tylko Trwa sprawdzanie… i reszte znacie,i IE się zawiesza i nic więcej nie można zrobić.Problem występuje głównie na systemie z SP3,a łatka która nie potrafi się pobrać również jest dla SP3,ponadto po tym wszystkim znikają aktualizacje z Dodaj Usuń,większość.

Jak sobie z tym poradzić??

Teraz zauważyłem ze po odchaczeniu tej latki dla SP3 inne sie pobieraja,ciekawe czy sie zainstalują i czy te które z nikły z apletu dodaj/usuń sie pojawia spowrotem,ale problem powoduje łatkaa KB952069

Potwierdzam problem z KB952069. Po jej odhaczeniu reszta aktualizacji idzie bez problemu.

mi się już zainstalowała nawet ta badziewna aktualizacja, tylko że przez nią wszystkie wczesniejsze znikły z dodaj usuń i teraz myślę czy przywrócić system bo nic innego mi nie przychodzi do glowy

Miałem ten problem dopóki nie wpadłem na pomysł sciagania plików i teraz juz wszystko mam ok !.. Po nieudanej aktualizacji nalezy skopiować co nam sie nie zaktualizowało i wkleic na tej stronie oraz pobrac tam własnie potrzebny nam plik do aktualizowania :piwo: …http://www.microsoft.com/downloads/deta … a-069b7926 #-o