Niedzialajace gogle i inne prosze o sprawdzenie

Skoro używasz kazaa to łapiesz syf

usuń folder oraz klucz

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

EDIT: był błąd w rejestrze

nie da sie wyskakuje,ze ten plik nie jest skryptem rejestru i ze mozna importowac tylko binarne pliki rejestru z wewnatrz Edytora rejestru…

da sie wolge cos z tym wszystkim zrobic czy trzeba caly dysk formatowac?:frowning:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Zrób teraz i po tym nowe logi

Log czysty.

Zwykła wersja programu BearShare posiada w sobie syf dlatego proponuję go usunąć. A jeśli koniecznie chcesz z niego korzystać to zainstaluj wersję Lite, która jest pozbawiona syfu.

Proponuję usunąć Megaupload Toolbar ponieważ jest to Toolbar wątpliwej reputacji. Bowiem zbiera dane o użytkowniki i gdzieś je wysyła, nie wiadomo gdzie.

dzieki bardzo:)toolbara wykasowalam tylko,ze dalej mi sie nie laduja te strony,da sie zrobic cos jeszcze czy to juz tak zostanie?:slight_smile:

Złączono Posta : 16.05.2007 (Sro) 18:46

Czy ten brak odpowiedzi oznacza,ze nie da sie juz nic zrobic?Bo dalej mi sie nie ładuja i zaczyna to byc coraz bardziej uciazliwe:(

Złączono Posta : 16.05.2007 (Sro) 18:51

Nie wiem czy mam robic przywracanie systemu,formatowac dysk,w sumie nie wiem nawet czy to problem komputera czy jakichs blokad:(

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 11:18

Czy naprawde nikt juz mi nie moze pomoc?:(:(nie mowicie,ze to juz tak zostanie:( :frowning:

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 11:25

dam jeszcze loga na wszelki wypadek:) i nie dosc,ze te strony dalej nie wchodza to jeszcze internet mi duzo wolniej chodzi niz u kolezanki,a mamy wspolny…

muf22 - Zamiast śmiecić na forum zakładając nowe tematy proszę kontynuować temat pierwotny. Pamiętaj również, że na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

dobrze,juz nie będę:)ale jak pisalam w tym teamcie to mi nikt nie odpowiadał:( a ja juz naprawdę nie wiem co z tym zrobić:(

a jak macie neta podzielonego? Kto go dzielił? Log czysty

no router mamy i u niej jest t ok a u mnie coraz gorzej,coraz mniej stron mi wchodzi:(:frowning:

Złączono Posta : 21.05.2007 (Pon) 16:42

a jak juz wchodzą to bardzo bardzo wolno:(

Złączono Posta : 23.05.2007 (Sro) 0:13

i znowu mi nikt nie odpowiada:(

ale zauważ że człowiek też musi spać, o północy piszesz posta

dziś ktoś odpowie tylko niech się ten ktoś obudzi…

Skan AVG AntySpyware 7.5 po update, wklej raport.