Niedzialajace linki

Czy ktos moze mi pomoc??Moj problem jest taki ze nie moge nic sciagnac z waszego portalu bo nie dzialaja mi linki.Jak kilkam prawym na obojetnie jakiej stronie i daje sciagnij wszystko za pomoca flashget to nic sie nie otwiera.A jak klikam na linki z dobreprogramy.pl(Pobierz wersje bezplatna np.) prawym przyciskiem i daje otworz w nowym oknie to wyswietla sie od razu bez ladowania ze nie mozna otworzyc strony.Skanowalem wszelkimi programami.Nawet Hijack this.Ad-awere Se tez nic nie pomogl.CwShreddre to w ogole nic nie wykryl.Iwiele innych probowalem nawet skanery on-line.I nic nie pomoglo.Pomozcie.Moze wylaczylem jakas opcje w IE.Uzywam Ie 6.0

Problem jest w tym że jakaś aplikacja blokuje ci wyskakujące okienka. Wyłacz blokadę to i bedzie ściągało. :smiley:

A w nowym oknie nie otworzysz bo jest to zrobione za pomocą javy. :smiley:

Jest tak jak mówi Lazikar. Ponadto może się zdarzyć tak, że po prostu niektóre linki się “popsuły” i trzeba je naprawić. Wtedy masz opcję “Zgłoś niedziałający link”.

Ale zaden program nie moze mi blokowac bo nic nowego nie instalowalem a wczesniej dzialalo.A to powiedzcie mi dlaczego jak daje Sciagnij wszystko za pomoca FlasGeta(taka opcja po kliknieciu prawym prz.myszy), ktora zawsze dzialala teraz nie dziala.Nie pojawia sie okno FlashGeta pokazujace co mozna sciagnac z tej strony??Robilem reimstalke FlasGeta i nie pomoglo.

Bo jest to zrobione za pomocą Javy. Blokowac może przeglądarka IE nakładka Avat browser lub coś innego. Zobacz. :smiley:

mój grogi lazikar wcześniej romankul napisał, że używa IE6 a poniżej zapodaję jego (romankula) log - może coś wydumasz

Logfile of HijackThis v1.99.0

Scan saved at 14:40:17, on 2005-01-14

Platform: Windows XP Dodatek SP. 1 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106)

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7Debug\mdm.exe

C:\Program Files\Common Files\Panda Software\PavShld\pavprsrv.exe

C:\Program Files\Panda Software\Panda Titanium Antivirus 2004\pavsrv51.exe

C:\Program Files\Panda Software\Panda Titanium Antivirus 2004\PsImSvc.exe

C:\Program Files\Panda Software\Panda Titanium Antivirus 2004\AVENGINE.EXE

C:\WINDOWS\Mixer.exe

C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe

C:\Program Files\Tlen.pl\tlen.exe

C:\Program Files\REALTEK Semiconductor Corp\REALTEK RTL8180 Wireless LAN Driver and Utility\RtlWake.exe

C:\Program Files\Panda Software\Panda Titanium Antivirus 2004\apvxdwin.exe

C:\Program Files\Panda Software\Panda Titanium Antivirus 2004\WebProxy.exe

C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe

C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe

E:\Programy\Microsoft AntiSpyware\gcasDtServ.exe

E:\Programy\Microsoft AntiSpyware\gcasServ.exe

C:\Documents and Settings\Roman\Pulpit\HijackThis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = res://C:\WINDOWS\udsjn.dll/sp.html#93256

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = res://C:\WINDOWS\udsjn.dll/sp.html#93256

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = res://C:\WINDOWS\udsjn.dll/sp.html#93256

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = res://C:\WINDOWS\udsjn.dll/sp.html#93256

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - E:\Programy\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\AcroIEHelper.dll

O2 - BHO: IeCatch2 Class - {A5366673-E8CA-11D3-9CD9-0090271D075B} - E:\Programy\FlashGet\jccatch.dll

O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll

O2 - BHO: NAV Helper - {BDF3E430-B101-42AD-A544-FADC6B084872} - (no file)

O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\System32\msdxm.ocx

O3 - Toolbar: MSN - {BDAD1DAD-C946-4A17-ADC1-64B5B4FF55D0} - C:\Program Files\MSN Apps\MSN Toolbar\01.02.3000.1001\pl-pl\msntb.dll

O3 - Toolbar: &Google - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll

O3 - Toolbar: FlashGet Bar - {E0E899AB-F487-11D5-8D29-0050BA6940E3} - E:\Programy\FlashGet\fgiebar.dll

O4 - HKLM…\Run: [C-Media Mixer] Mixer.exe /startup

O4 - HKLM…\Run: [ATIPTA] C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe

O4 - HKCU…\Run: [MSMSGS] “C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe” /background

O4 - HKCU…\Run: [msnmsgr] “C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe” /background

O4 - HKCU…\Run: [Komunikator] C:\Program Files\Tlen.pl\tlen.exe

O4 - Global Startup: Adobe Reader Speed Launch.lnk = E:\Programy\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\reader_sl.exe

O4 - Global Startup: Microsoft Office.lnk = E:\Programy\Microsoft Office\Office10\OSA.EXE

O4 - Global Startup: RtlWake.lnk = ?

O8 - Extra context menu item: &Google Search - res://c:\program files\google\GoogleToolbar2.dll/cmsearch.html

O8 - Extra context menu item: Backward Links - res://c:\program files\google\GoogleToolbar2.dll/cmbacklinks.html

O8 - Extra context menu item: Cached Snapshot of Page - res://c:\program files\google\GoogleToolbar2.dll/cmcache.html

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://E:\Programy\MICROS~1\Office10\EXCEL.EXE/3000

O8 - Extra context menu item: Similar Pages - res://c:\program files\google\GoogleToolbar2.dll/cmsimilar.html

O8 - Extra context menu item: Translate into English - res://c:\program files\google\GoogleToolbar2.dll/cmtrans.html

O8 - Extra context menu item: Ściągnij przy pomocy FlashGet’a - E:\Programy\FlashGet\jc_link.htm

O8 - Extra context menu item: Ściągnij wszystko przy pomocy FlashGet’a - E:\Programy\FlashGet\jc_all.htm

O9 - Extra button: FlashGet - {D6E814A0-E0C5-11d4-8D29-0050BA6940E3} - E:\Programy\FlashGet\flashget.exe

O9 - Extra ‘Tools’ menuitem: &FlashGet - {D6E814A0-E0C5-11d4-8D29-0050BA6940E3} - E:\Programy\FlashGet\flashget.exe

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\MSMSGS.EXE

O9 - Extra ‘Tools’ menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\MSMSGS.EXE

O15 - Trusted Zone: *.frame.crazywinnings.com

O15 - Trusted Zone: *.static.topconverting.com

O15 - Trusted Zone: *.frame.crazywinnings.com (HKLM)

O15 - Trusted Zone: *.static.topconverting.com (HKLM)

O16 - DPF: {B38870E4-7ECB-40DA-8C6A-595F0A5519FF} (MsnMessengerSetupDownloadControl Class) - http://messenger.msn.com/download/MsnMe … loader.cab

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip…{C99BF7B2-0C7B-4520-AB5C-B317EC9179AD}: NameServer = 194.204.159.1

O23 - Service: Panda Process Protection Service - Unknown - C:\Program Files\Common Files\Panda Software\PavShld\pavprsrv.exe

O23 - Service: Panda anti-virus service - Unknown - C:\Program Files\Panda Software\Panda Titanium Antivirus 2004\pavsrv51.exe

O23 - Service: Panda IManager Service - Panda Software Internacional - C:\Program Files\Panda Software\Panda Titanium Antivirus 2004\PsImSvc.exe

usuń messangera - jest zbędny i niepotrzebny

wszystko zbedne wywal :roll:

Tobie jest chyba niepotrzebny.Ja go urzywam i to czesto! !!

A tak w ogole to co w koncu mam zrobic??

A co do loga z hijack this to juz dawno to zrobilem co misz piszecie.Usunalem to i dalej jest to samo.

Nadal nie napisałeś z jakiej przeglądarki korzystasz. Sprawdź może w opcjach firewalla coś się przestawiło ?? Miałem podobny objaw i winą było Kerio. Inne aplikacje też mają możliwość blokowania pop-upów (przeglądarki, dodatkowe paski narzędzi do przeglądarek, programy antyszpiegowskie itp. Przeglądnij ich ustawienia.

Nie chce nikomu wypominac ale pisalem jakiej uzywam i jeszcze stachan o tym przypomnial ze pisalem.Ale napisze jeszcze raz: Uzywam IE 6.0 a firewalla nie mam.

Bolo zaintersowany ma Pandę w wersji Titanium a nie Platinum więc jako OT w topicu kasacja

romankul z tym IE to moje niedpoatrzenie :oops: .A co z innymi aplikacjami o których pisałem powyżej ??

A wiec kerio mialem kiedys ale po reinstalce systemu juz nie mam.A z programow antyszpiegowskich to mam: Ad-Aware SE Professional, Microsoft AntiSpyware.A dodatkowych paskow narzedzi nie mam oprocz google ktore mam od dawien dawna.Wiec co moze byc przyczyna??

Z tego co pamiętam to google toolbar ma funkcję blokowania popupów:

Więc sprawdź w opcjach tego prgramu czy nie włączyłeś czegoś przez przypadek.

Jest tam opcja Popup Blocker i byla zaznaczona.Odznaczylem ja ale to i tak nie dalo rezulatau.I co teraz??Mialem jeszcze pasek MSN Toolbar ale go odinstalowalem i nie dalo rezulatau.Nie mam pojecia co sie stalo.

To powiem tak.Nawet jak wchodze na poczte wp to nawet nie moge napisac wiadomosci bo jak klikam w ikonke napisz to nie ma reakcji.I tak samo jest z innymi ikonkami(odbierz,usun).Chcialbym zaznaczyc ze jeszcze wczoraj a juz napewno przedwczoraj wszystko dzialalo bez zarzutu a nic nie instalowalem.I badz tu madrym.

:roll: naszybsze rozwiązanie to skorzystać z opcji “przywracanie systemu”