Niedziałające niektóre strony - problem

Witam. Ostatnio zmieniałem płytę łówną. Po tej zmianie, zaczął występować ten oto błąd.

Logując się na Facebook’a, nie pokazuje mi obrazków

beztytuuynu.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Logując się na seans24, czy pcfor*at, po wpisaniu hasła i loginu, pojawia sięta sama strona, tak jakby ją odświeżyć, ale niezalogowany jestem nadal. To się kręci w kółko.

W IE, Firefoxie, czy Chromie jest to samo.

Jak to zwalczyć ?

najlepiej byłoby przeinstalować system bo zmieniałeś płytę główną

ale jak nie chcesz to musisz przeinstalować sterowniki do sieci

EDIT

patrzcie na datę,zegarek na obrazku :smiley:

PS zwiększ rozdzielczość ekranu na conajmniej 1024x768 albo lepiej na 1280 x1024

bernbern , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ekran mam na 1280/1024, stery przeinstalowałem, ale nic to nie dało.

Dodane 22.07.2011 (Pt) 21:30

Przy adresie w Chromie wyskoczyła mi taka kłódka z trójkątem, która oznacza:

Połączenie z witryną jest zaszyfrowane, ale przeglądarka Google Chrome wykryła na stronie zawartość o mieszanych zabezpieczeniach.Uważaj, jeśli podajesz informacje na tej stronie. Zawartość o mieszanych zabezpieczeniach może zostać przez kogoś wykorzystana jako luka umożliwiająca zmodyfikowanie wyświetlonej strony. Ta zawartość może obejmować grafikę, filmy i reklamy firm zewnętrznych umieszczone na stronie.

Jeśli łączysz się z internetem za pośrednictwem publicznej sieci bezprzewodowej, treści o mieszanych zabezpieczeniach stanowią szczególne zagrożenie, ponieważ manipulowanie połączeniem w sieci bezprzewodowej jest łatwiejsze niż w sieci przewodowej.

Może się przyda Wam.

Zainstalowałeś sterowniki do nowej płyty głównej tzw. Chipset?

Zainstalowałeś Java SE 6 Runtime Environment (JRE) Update 26 ?

Zainstalowałeś Adobe Flash Player 10.3.181.34 ?

Sprawdzałeś na innych DNS-ach ?

Open

208.67.222.222

208.67.220.220


lub TP.SA.

194.204.159.1

194.204.152.34


lub Google

8.8.8.8

8.8.4.4


Nie formatowałem kompa :<

Zainstalowałem stery do chipsetu, ale nic…

Czy to nie są czasem strony zabezpieczone protokołem https?

Czy masz dobrze ustawioną datę i godzinę w systemie jak i w BIOSIE?