Niedziałające programy + denerwujący reklamiarz


(Bazor1994) #1

Witam.

1#

Mam problem z niektórymi programami / grami. Gdy otwieram dany program to wyskakuje mi błąd "Wystąpił problem z aplikacją blablabla.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." a potem nie wysyłaj.. kiedyś było wszystko dobrze i działało jak trzeba. Na 2 kompie te programy działają poprawnie myślałem, że brakuje mi jakiegoś Direxa lub .NET frameworka lecz niestety nic to nie pomogło. Jedynie co o was proszę to sprawdzeniu logów potrzebnych do zdniagnozowania przyczyny problemu. Bardzo bym się cieszył, żeby obyło się bez formatu.

2#

Podejrzewam, że to reklamiarz ale nie jestem do końca pewny. Gdy otwieram jakiś link od google np. wpisze w google PC format a następnie klikam na pierwszy link to przez ten 1-2 razy otwierają się tylko reklamy.

Dziękuje za jakiekolwiek starania i proszę o pomoc.


(takiktoś) #2

“sprawdzenie logów” Ale jakich? Żadnych nie dałeś. Chyba że chcesz wiedzieć jakie logi. To zrób logi OTL. Instrukcja: otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html . Przeskanuj również system programem Malwarebytes’ Anti-Malware i daj log ze skanowania. :slight_smile:


(Bazor1994) #3

OTL:

http://wklej.org/id/563160/

Extras:

http://wklej.org/id/563161/

Dodane 20.07.2011 (Śr) 15:25

Czyli jednak zostaje mi format ?

ehhh…