Niedziałające rozwinajnie na pasku zadań(sytemowym)

Jak w temacie.Mianowicie dokładniej nie działa mi rozwijanie np. pasku szybkiego uruchamiania(mam więcej programów niż miejsca na nie przeznaczone i aby je wyświtlić to powinna rozwijać się lista, a tak się nie robi), podobnie jest z jakimkolwiek paskiem którego chciałbym dodać na pasek.

Ktoś ma pojęcie dlaczego tak jest?

To masz po instalacji SP3.

Sprawdż czy nic się nie zmieniło w ustawieniach Paska zadań.

PPM na pasku zadań -> Właściwości -> zaznacz ,Pokaż pasek Szybkiego uruchamiania".

Nie pomoże natychmiast to zrestartuj komputer.

PPM na pasku zadań, odznaczasz Zablokuj pasek zadań, ustalasz szerokość paska szybkiegi uruchamiania, PPM, Zablokuj pasek…

Nic się nie zmieniło.

Tak, jest tak po instalacji SP3, tyle że nie było tak od razu.Początkowo normalnei chodziło i dlatego nie wiem czy brać to pod uwagę.Poza tym dodam że ikony przy zegarze rozwijają się normalnie.

Nie chodzi mi o to…jak klikam na te 2 trójkąty aby lista mi się rozwinęła, zero reakcji.

Tu chodzi np. o pasek do mojego komputera(szbkie dojście)-przy zegarze.

W dniu 16.05.2008 , o godzinie 11:25 został dopisany post przez Loookash89

Nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale ostatnio dużo hibernuje system.Czy to może mieć coś w spólnego?

Napewno to jest spowodowane po instalacji SP3 ponieważ instalowałem 7 razy i miałem taki przypadek

  • zapomniałem jak to szybko usunąłem, może mi się przypomni… :slight_smile:

Nieraz po instalacji SP3 a nawet często bywają różne problemy, po tym zdarzeniu już instalowałem w trybie

awaryjnym i drugie wydanie SP3.

Sprawdż jeszcze tak :

Start -> Panel sterowania -> Ekran -> Kompozycja - ustaw ,Klasyczny Windows" zrestartuj komputer

i ustaw ponownie używaną obecnie kompozycję.

Tematy :

viewtopic.php?f=2&t=243537

viewtopic.php?f=2&t=243519

W sumie niepotrzebnie.Nie wiem co było przyczyną ale wyłączyłem kompa normalnie i włączyłem i jest ok.Dziwne nieco.Sprawa na razie zarzegnana :slight_smile:

Dzięki za próby pomocy :slight_smile:

W sumie to było brak restartu po tym co napisałem…

Pozdrawiam. :slight_smile:

P.S.

No nie wiem.

Nic nie przestawiałem :slight_smile: